Wpis z mikrobloga

B2 to tylko straszaki, najważniejszą bronią są silosy i atomowe okręty podowdne


@bonus: no nie wiem czy posiadanie lotnictwa, które może w nocy wlecieć ci wszędzie w zasadzie bezkarnie i zlikwidować te silosy kilkoma bombami to straszaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: USA raczej nie użyje pierwsza broni, a prędzej odpowie odwetem, więc prawdopodobnie pierwszymi celami jakie będą to wszystkie lotniska z B2 w Europie i USA, poza tym poderwanie samolotu to trwa trochę czasu. Więc najniebezpieczniejszą formą odwetu będą niewykrywalne łodzie atomowe, które posiadają ponadto znacznie większy arsenał rażenia.
  • Odpowiedz
poza tym poderwanie samolotu to trwa trochę czasu


@bonus: tak, trwa

Kilka minut.
Rakiety lecą kilkanaście. Matematykę zostawiam tobie > Zawsze mnie bawi to pieprzenie co to oni nie mają tylko nie pokazują

@Sonic233_: tak się składa że Amerykanie pokazując ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wy za to nie pokazujecie tych swoich magicznych t14 czy su57 xd
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: Jeśli sugerujesz, że na lotnisku stoją bobombowce b2 z uzbrojonymi głowicami i pilotami w środku, oraz posiadają zgodę prezydenta USA na użycie odwetowej broni. xD
Jeśli sądzisz, że to wszystko zagra w <3min, bo gdzieś tyle będzie leciała atomówka do europejskich baz to cóż, chyba nie mam argumentów.
  • Odpowiedz
@bonus: a słyszałeś o MDA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz w ogóle cokolwiek o czymkolwiek związanym z militariami, czy tak tylko się tobie wydaję że w sztabach siedzą debile i nie ma ani systemów dyżurnych (przy największym kryzysie od zakończenia IIws) ani żadnych planie na nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio pytam.
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard źle mnie zrozumialeś chyba, wiadomo że są pewne konstrukcje tajne itp.( z tym że raczej w fazie prototypu itp.) po prostu niektórym się wydaje że oni tam mają statki kosmiczne już xd kiedyś mnie jedna osoba próbowała przekonać stwierdzeniem że skoro sr71 był taki zaawansowany i tak dawno to teraz mają coś 10x lepszego. Niby taki mądry był i wciągnięty w temat ale za #!$%@? nie dał sobie wytłumaczyć że rolę
  • Odpowiedz