Wpis z mikrobloga

@pieczarrra: ja aż się zastanawiam czy faktycznie to tylko moda, czy część z nich może być zmuszana przez wytwórnie czy korporacje pod które podlegają. Bo tyle z nich się kreuje w ten konkretny sposób, że to aż nieprawdopodobne. Może za 20 lat albo i więcej coś wypłynie na ten temat. Już nie takie rzeczy się w USA działy, więc by mnie to nie zdziwiło.
  • Odpowiedz
@pieczarrra: zastanawiam się na ile te baby, które się na takie szpecenie decydują, faktycznie same dla siebie chcą tak wyglądać, a na ile próbują dopasować się do norm społecznych tylko dlatego, że im się wydaje, że innym się to podoba. No bo powiedzmy sobie szczerze, to jest po prostu brzydkie, ale z jakiegoś powodu jest popularne - moja teoria jest taka, że jakaś garstka lasek się tak zrobiła, potem inni podchwycili
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pieczarrra: Pokaż może jak ty teraz wyglądasz to też się posmiejemy. Masz pewnie mniej lat a wyglądasz gorzej bez tapety niż ona teraz.

Mając ponad 50 lat, po tylu latach kariery w showbiznesie, z toną tapety miała do wyboru wygląd manekinu ze sztywną skórą lub starej, pomarszczonej rodzynki ze zwisami. Stać ją to sobie opłaciła wersję pierwszą.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Bo mogla sie zestarzec z honorem bo starszy czlowiek tez moze wygladac elegancko ale zrobila z siebie odrazajace cos myslac ze ratuje urode i oszukuje czas. Po mojemu to ladne ubicie swojeje kariery gdzie wydawala sie rozsadna osoba.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: jakies 15% twoich wpisow ma wplecione opinie o innych osobach, niby dlaczego uwazasz ze niezbednym jest znac kogos osobiscie by byc w stanie okreslic jaka jest osoba?
  • Odpowiedz
  • 0
@SgtPepper1942 jakby to było takie proste to czemu wszystkie te kobiety zarabiające miliony wyglądają jak dziwadła? Botoks nie działa na wszystko, nie pomoże na migracje twarzy, a zmarszczki to nie wszystko co powoduje, że wygląda się staro. A jak się wstrzyknie coś w jedno miejsce, każde proporcje twarzy są inne i lekarz musi wiedzieć z idealna dokładnością co gdzie, by nie wyglądało to dziwnie, i jak widzisz to nie jest to takie
  • Odpowiedz