Wpis z mikrobloga

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Według mnie to zwykłe sianie paniki. Kilka dni temu była narracja, że teraz Putin może użyć nuka, bo Ukraina „atakuje” zaanektowane tereny. Teraz że USA może to zrobić. Ten temat broni atomowej pojawia się od początku wojny i ma jeden cel - straszyć zachód. Co idzie dobrze, bo gdyby nie ruski atom to byloby już po wszystkim i Ukraina miałaby Krym.
  • Odpowiedz
@salwah: Ruskie boty można rozpoznać bardzo prosto:

Nawoływanie do "samodzielnego myślenia" (lub "Pomyślcie na litość boską")
Zwalanie winy na "zgniły zachód"
Nienaturalna składnia (np "NATO zbombarduje Ukrainę i powie, że Rosja to zrobiła. Wszyscy uwierzą, że Rosja to zrobiła." Co brzmi sztuczniej niż 5 latek uczący się składać zdania. Normalniejszą konstrukcją językową by było "NATO zbombarduje Ukrainę i oskarży o to Rosję, w co ludzie uwierzą.")
Dziwne/podejrzane Nicki/handle (Kathy Clarke pisząca
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: niepokojące jest to, że ktoś miałby uwierzyć w taką bzdurę - to jest tak absurdalne, że tylko Orkowie mogli to wymyślić....
To kolejny etap wojny informacyjnej z Rosji sianie niepewności, zamieszania i bzdur. Wystrzelenie takiego pocisku to nie wybicie okna w ciemnym zaułku bez kamer gdzie łatwo ukryć fakty.
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: ja mam jeszcze lepszy pomysł - dlaczego USA nie zaatakuje Rosji atomem, a zwali winę na Ukrainę, że to Ukraińcy ją wystrzelili i to była jakaś skitrana za parawanem bomba, której "zapomnieli" oddać w 1994 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MirkujeOd2009Roku: Nie ma znaczenia skąd i tak większość obwini Rosję tak jak z wysadzeniem NS'ów. Sensu to nie ma ale winna Rosja xD, a każdy kto ma inną teorię jest (jak np Sikorski) zostaje zlinczowany haha. "Przy obecnej technologii" wiele rzeczy jesteśmy w stanie udowodnić a i tak masz 50% antyszczepionkowców, kilkadzieciąt % katolików i innego szurstwa.
  • Odpowiedz