Wpis z mikrobloga

ewidentnie jest lepszym wyborem


@s-a-m: czekaj, ziomek pyta o wybór pomiędzy ps4 slim a ps5, a Ty mu mówisz, co jest EWIDENTNIE LEPSZYM WYBOREM? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Właśnie chyba sprzedam slimkę, z dwoma padami , kilkoma grami. Wymieniałem w niej dysk na SSD Evo860 1 TB. Ile za nią wołać ? Wiadomo, że fortuny nie zbiję ale żeby sensownie nie stracić na niej za dużo.
  • Odpowiedz
@rafik__: Zależy co masz do ogrania, jeżeli ograłeś już wszystko co wyszło na ps4 to bierz ps5. Ja jeszcze mam dużo tytułów do nadrobiena, ale taką Cuszime to zamierzam ogrywać na ps5, ale kupno kolejnej generacji planuje za rok/ dwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metiniowiec: ja właśnie już wszystko większego ograłem a szczerze mówiąc wizja 4K60 albo więcej jest dla mnie wielką zmianą. Przeskok jakościowy gier dla mnie jest najważniejszy. Mam kilka gier np. nowy Horizon który zamierzam już ograć na ps5. :⁠-⁠)
  • Odpowiedz
@rafik__: Imo gierki takie jak Shadow of the Colossus, Concrete Genie, The last guardian, Titanfall 2, Dreams, Gravity Rush, The order 1886 można jeszcze spokojnie ograć na ps4, spidermany, Days Gone , Ghost of Tsushima można już na ps5 bo widać jakiś upgrade w wersji na ps5.
  • Odpowiedz