Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam Yamaha Aerox z 2008, bialo-czerwona piękna strzała. Spaliła się żarówka dopiero teraz, I mówię wymienie se. Rozebrałem przód, męczyłem się z wyjeciem zarowki z 20 min, musiałem ją zbić i korpus wykręcić kombinerkami. Pytanie polega na tym że podczas podnoszenia korpusu tego całego przedniego plastiku przez mojego brata wypadła sprężyna, nie wiem gdzie ona była, I jakie miała zadanie. Znalazłem sczegolowy schemat , ale tam żadnej sprężyny na ten grafice nie ma. Pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś ma aeroxa, lub zna kogoś kto ma, proszę o kontakt.

#mechanika #skuter #yamaha #aerox #motoryzacja
LevoTree - Mam Yamaha Aerox z 2008, bialo-czerwona piękna strzała. Spaliła się żarówk...

źródło: comment_1664716320d9d4GTmZOlEtu4ngpzdZZK.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrSzakal: ohh. Kolego gdybym pokazał Ci zdjęcia, ślicznotka. Już takich nie ma na drogach. Oryginalna bialo-czerwona iskra ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to miłe, nawet dealer Yamahy z Warszawy chciał go nabyć, jak był na serwisie . :) ja się nim nacieszyłem, teraz niech moi młodsi bracia szaleją.
@LevoTree: No właśnie takiego szukam!

Miałem oryginalne Valentino Rossi z 2010 roku, ale sprzedałem. Żałuję strasznie, bo już takich nie ma. A znaleźć jakąkolwiek w oryginalnym malowaniu i dobrym stanie graniczy z cudem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)