Wpis z mikrobloga

@dewox: obawiam się że 41212 skończyło sie razem z premiera tej Fify. Grałem 17 meczów i mój bilans wyglądał 4-2-11 xD grało się nawet przyjemnie ale zupełnie nie dawało to wyników, 4222 też do dupy.
Może coś w stylu 5-2-3 ale też nie wiem xD
@Bartekgkw: Z tym sam na sam to #!$%@? akcja sam przyznam, po tygodniu gry z podaniami już jakoś problemu nie mam, choć przyznam, że czasami nie rozumiem czemu piłka leci nie tam gdzie chce XDD
@Bartekgkw: Z tym sam na sam to #!$%@? akcja sam przyznam, po tygodniu gry z podaniami już jakoś problemu nie mam, choć przyznam, że czasami nie rozumiem czemu piłka leci nie tam gdzie chce XDD


@dewox: Ja gram se tryb kariery na singlu albo nawet squad battles to normalnie naciskam strzał i jest gol XD
Odpalam to #!$%@? division rivals i #!$%@? 8-10 akcji nie moge strzelić. Zwykły strzał, finezyjny,
@Bartekgkw: Ja lubię finezką wciskać po długim, ostatni raz tak dłużej to grałem w 19 a tam finezki siadały jak złoto, jakiegoś dobrego sposobu na te sam na sam w sumie nie odkryłem, sam dużo marnuje takich sytuacji.