Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam królika 7 lat. Był ze mną jak chodziłem jeszcze do szkoly. Skończyłem ją 2 lata temu i chodzę do pracy.
Trochę mi go szkoda, bo dużo czasu sam przebywa. Jest on już chyba stary, kiedyś bardzo szybko biegał i brykal, a teraz woli większość czasu leżeć i patrzeć. Nadal jest fajny i przyjazny. Myślałem, aby kupić mu jakiegoś kolege, aby bawił sie z nim jak mnie nie będzie.

Czy to jest dobry pomysl?? Nie będą sie oni razem ze sobą bili? On nigdy nie mial kolegi, tylko mnie. Wiec nie wiem jak zareaguje.
Zwierzęta to nie zabawka, nie chce kupic krolika, aby zaraz oddac. Może ktoś wie wiecej na ten temat?
Moj królik jest mężczyzna jak coś.

#zwierzeta #zwierzaczki #krolik #kroliki #krolikminiaturka #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633825b413aa097904f345f6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam królika 7 lat. Był ze mną jak c...

źródło: comment_1664629677QTYWiS0JeeUdDVnmPYU5FH.jpg

Pobierz
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania hej, jestem właścicielem dwóch Królików, moja Partnerka działa w fundacji zajmującej się między innymi tymi zwierzętami, więc myślę, że mogę Ci trochę pomóc. Pierwsza rzecz: udaj się do weterynarza i porozmawiaj o kastracji królika. Twój jest starszy, nie wiem co zaleci specjalista, ale ogólnie króliki powinno się kastrować. Wyklucza to choroby takie jak np rąk jąder, królik się nie męczy że czuje popęd którego nie może zaspokoić, ładniej się zachowuje np