Wpis z mikrobloga

Kupuję właśnie konsolkę z fifą.
Jaki pakiet ps plus polecacie? Warto bawić się w tureckie konto na początek jako "główne"?
Będę mógł po jakimś czasie ta fife np przypisać też do polskiego konta i grać normalnie online jak się zdecyduje na polskie ps plus?
#ps5
  • 8
  • Odpowiedz
@Cingciangciong: Dzięki!
A odnośnie tej drugiej części:
Jakbym chciał później pograć w jakąś grę która kupiłem fizycznie na polskim koncie (ale powiedzmy grałem w nią wcześniej online na tureckim) to będzie jakiś problem z online na tym nowym polskim koncie?
  • Odpowiedz
@wietrzol: nie, tylko nie będziesz miał zapisu. Ogólnie jak ustawisz konsole główna na koncie to wszyscy będą mogli grać normalnie, benefity z plusa też przechodzą poza zapisami w chmurze
  • Odpowiedz
@wietrzol: Jeśli kupujesz zestaw z fifą w formie kodu to normalnie aktywuj ją na polskim koncie. Na tureckim kupujesz tylko subskrypcje ps plus, a grasz normalnie we wszystko na polskim. Zwykły plus do grania online jest dużo tańszy chyba około 70 zł/ rok.
  • Odpowiedz
@Snippet: @wietrzol: imo najlepiej to w turcji ten najwyzszy pakiet, wychodzi 128zł za rok, a ile gier do ogrania sie dostaje xD Nawet jakby uzywki kupowac i odsprzedawac 10zł taniej to wyjdzie gorzej niz ten pakiet.
  • Odpowiedz
@wietrzol: Dokładnie, na koncie tureckim trzeba w ustawieniach włączyć udostępnianie i wtedy każde konto na konsoli na dostęp do ps plus. Ja też polecam najwyższy pakiet za około 128 zł z dostępem do pakietu gier, ale jak będziesz grał tylko w fifę to raczej Ci się to nie opłaca.
  • Odpowiedz