Wpis z mikrobloga

Gratuluję zarządzającym Wykopem.

Właśnie zmusiliście mnie do włączenia aadblokera na telefonie. Dzięki temu wam poczułem się jak w latach 2000. Ten niezapomniany widok wyskakujących co kilkadziesiąt sekund reklam zasłaniających cały ekran.

Taki model biznesowy naprawdę jest opłacalny? Wykop jest chyba jedną z ostatnich stron, która próbuję go stosować, bo od dawna tak dużej skali reklam zasłaniających cały ekran u innych nie widziałem.

#wykop #moderacja
  • 34
  • Odpowiedz
@czerwony_bizon: :-) Mi nie przeszkadzają jak są małe. Nie wiem czy miałem jakieś filtry, ale miałem ich mało. A teraz drugi dzień co przewijam komentarze to wyskakuje reklama na cały ekran. Szkoda się z tym męczyć i podziękowałem za taką przyjemność.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GeraltRedhammer: na nieoficjalnej apce wykopu nie ma reklam to po pierwsze.
A po drugie weź se obczaj mobilną wersję joemonster, tego to dopiero się nie da przeglądać xD
  • Odpowiedz
@czerwony_bizon: są. Najlepsze są reklamy które ładują się w tle wpisów gdzie nie idzie ich zamknąć a zasłaniają treść na portalu. Jakiś geniusz to zrobił. Miała być reklama między wpisami a wyszło ze jest reklama na wpisach.
  • Odpowiedz
@GeraltRedhammer: mam dokladnie to samo. Uważam, że strony muszą na czymś zarabiać i dzięki reklamom nie muszę płacić z własnej kieszeni za używanie serwisu. Wczoraj zainstalowałem adblocka po tym jak mi siedem razy w ciągu kilku minut wyskoczyla reklama albo na cały ekran, albo zlała się z tekstem. Problem narastał od tygodni, ale teraz przegięli.
  • Odpowiedz