Wpis z mikrobloga

Siemanko
Chce zagrać ze znajomym w jakąś fajną gierke online, fajnie by było gdyby nie kosztowała więcej niż 100zł. Jako, że mam słabego peceta, szukam czegoś starszego, co da radę odpalić na fx 8350, 12gb ram i radeon r9 270x 2GB (wiem, stary sprzęt xD)

#gry #grypc
  • 11
Każda, która jemu podejdzie, a na moim sprzęcie będzie banglać będzie spoko xd


@czarek10m: NIe zrozumiales.

gier online jest duzo.

jedni lubia mmorpg inni strategie, jezcze inni strzelanki, jeszcze inni platformowki albo hack'n slash.

Okreslenie "fajna gra" jest tak dupiate ze glowa mala. bo dla kazdego cos innego bedzie fajne
Zagralibyśmy w bf1, ale coś mi szwankuje stacja plyt, nie chce czytać płyt, tzn mieli mieli i wypluwa tacke z płytą. Próbowałem różnych rozwiązań i nic, a nie widzi mi się pobierać ponad 70gb, bo to na moim internecie zajmie kilka dni xdd
@gorzki99: Przepraszam, doprecyzuje. Szukam jakiejś napierdzielanki, by pograć przez kilka godzin i w spokoju odejść od niej na kilka tygodni. Znajomy zdecydował się na bf1, lecz nie działa mi napęd dvd w kompie, a nie pobiorę tej gry do jutra przez to, że mam wolnego neta.
Przepraszam, doprecyzuje. Szukam jakiejś napierdzielanki


@czarek10m: spoko i luz. Wane ze doprecyzowales :)
W poszukiwaniu napierdzielanki to nie pomoge bo nie moj typ :P. I o to chodzilo od razu. Jakbys sprecyzowal to moze bys dostal wiecej kokretnych odpowiedzi :)
pozdro