Wpis z mikrobloga

Zacisze, czyli stacja w osiedlu domów wielo- i jednorodzinnych, czy ma sens, w mojej opinii bardzo mieszanie, ale najlepsze w tej stacji jest to, że leży póki co na ulicy... ślepo zakończonej, czyli Figara oraz to wejście na zdjęciu, znajduje się przy... czyimś domu. XD #nowatrasametra #metro #warszawa
Pobierz Jurajczyk_Slaski - Zacisze, czyli stacja w osiedlu domów wielo- i jednorodzinnych, cz...
źródło: comment_1664566918XGtCzn3SZ92Vw4FOOZ8x2S.jpg
  • 22
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jurajczyk_Slaski: ale przecież metro idzie przez najbardziej zagęszczone osiedla na Targówku ree

Kij z tym, że przebieg wzdłuż Solidarności/Radzymińskiej z zakrętem na Bródno gdzieś na wysokości Młodzieńczej miałby więcej sensu, bo i łatwiej dowozić autobusami do metra, i jakiś P&R dałoby się zmieścić. No to teraz mamy kibel na Trockiej, pustki na Zaciszu i Szwedzkiej (tą można było chociażby spiknąć z PKP Targówek) i metro kończące się 1.5km przed PKP Toruńska
@Lonesome_road jako osoba, która mieszka bezpośrednio przy planowanej M3, też mam nadzieję, że wyleci. (°° Na szczęście z tym węzłem przy PKP Toruńskiej to jest nadzieja, że powstanie, ale to zdecydowanie nie wcześniej niż za 10 lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)