Wpis z mikrobloga

Cześć, ktoś może mi pomóc? #netia #operator #orange #telefony #sieci #siecikomorkowe
Miałem numer w Netii, wcześniej Orange.
Chciałem zmienić operatora, także zrobiłem wypowiedzenie umowy, wnioski od nowego operatora przez Netie cały czas były odrzucane. Aktualnie mój numer się wyłączył i nie mam do niego dostępu. Nowy operator nic nie może zrobić bo numer nie jest aktywny, osoby z infolinii Netii mówią za każdym razem inne rzeczy, jedni że numer można odzyskać bo jest trzymany 6 miesięcy inni, że miesiąc albo, że już nic nie można zrobić.

Ktoś zna temat i by mógł się wypowiedzieć, jak wrócić do tego numeru? Byle go mieć nawet w tej Netii z abonamentem..
Albo ktoś pracuję w Netii i by mógł pomóc, odwdzieczę się jakimś blikiem nawet
  • 4
@Kacperhehe: kiedyś jak numer był nieaktywny to już nie dało się go przenieść ale zmieniły się przepisy i od 1-2 lat nawet jak numer jest nieaktywny to można jeszcze przez miesiąc go przenieść. musisz w ogóle zadzwonić do netii dlaczego odrzucają wnioski o przeniesienie. może dane abonenta nie są zgodne?
Najlepsi to są i tak #vikingmobile którzy nie widzieli nic dziwnego że wnioski są odrzucane i byłem zapewniany że tak razem z końcem umowy numer się przeniesienie. Choć dostawałem od nich SMS że coś jest nie tak to na helpdesku było wszystko ok i żeby się nie martwić.
Po czym ja zostaje bez numeru a dzwoniąc po wygaśnięciu nr. Dostaje informacje że 4 wnioski zostały odrzucone i że nic nie mogą zrobić.