Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Terminator_z_Waubrzycha: no cena aparatu spoko. Wiem mniej więcej, że takie ceny. Ta reszta z tego co mi pokazał na modelu moich zębów to niestety konieczność. Wąska szczęka, górne haczą o dolne i trzeba te dolne wcisnąć...
Kupa kasy dla mnie.
Może by wyrwać wszystkie i "półkę" wstawić?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Magma1: właśnie chce z nim obgadać te moje wątpliwości co do cen. Wydaje mi się, że trochę drożej niż u konkurencji. Z drugiej strony jak pójdę gdzie indziej to całą diagnostykę będę musiał robić od nowa. Chociaż zdjęcia powinien mi oddać bo w sumie zapłaciłem za nie więc chyba są moje.
Sam łuk obstawiałem max 3000. Te dodatkowe "śruby" które muszę mieć to nie znam cen u konkurencji.
Ech...
Miałem nadzieję
@salvador5000: Znaczy cena zapewne jest zależna od tego na ilu zebach przeprowadzaja ten zabieg, mnie robil augmentacje od 3 do 3 i kortykotomie od 5 do 5, lub na odwrot. Trwal niecale 2h, sporo czasu lezalem i wstrzykiwal mi mase znieczulen, do tego pobranie krwi i inne bzdety. Co do bolu, w trakcie kompletnie nic nje czulem, przed wyjsciem dostalem jeszcze znieczulenie bo przedemna byla podroz pocisgiem 3.5godzinna, mialem strasznie opuchnieta