Wpis z mikrobloga

Ale to po prostu jest kompromitacja tych środowisk, bo można ich przypisać, że grają do wspólnej bramki.


@wypychacztlenu: kompromitacja środowisk bo grają do jednej bramki ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko dlatego że zbrodniarz tak powiedział, to MUSI być prawda. Zawsze łże w żywe oczy, ale o prawakach mówi samą prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wrzucił szpilę w zachodni kręgosłup, by prawica była bardziej aktywna - bo albo się z nim zgodzi, co będzie jasnym wyznacznikiem że mają wspólne interesy, albo odrzucą te koncepcje, jednocześnie się kompromitując, że wcale tego nie uznają za swoją doktrynę.


@wypychacztlenu: ale że o co chodzi w tym bełkocie? Czemu niby miałbym zgadzać się w tym co mówi Putin? Tylko dlatego, że mieści się on w nurcie prawicy? Czyli jeśli
  • Odpowiedz
@wypychacztlenu: Bzdura.

Jak Putin powie, że matematyka jest królową nauk, to wszyscy matematycy stają z automatu onucami? Trzeba tylko umieć bronić swoich poglądów i stawiać jasną granice między komentowani idei jako takich, a popieraniem zbrodniarzy wojennych, co radykalnym konserwom nie wychodzi, bo są radykałami.

Putin jakiś czas temu mówił, że J.K Rowling została na zachodzie zaatakowana za swoje wypowiedzi i on nie chce dopuścić do takiego czegoś w Rosji.

Jak
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku: Nie, może źle sformułowałem myśl ale nie chodziło mi konkretnie o to, że putin ma jakąkolwiek siłę zmieniania znaczeń, tylko on tak używał swoich tez by być po drodze z myślą prawicową, co może spowodować dalsze konflikty wewnętrzne w państwach gdzie takie środowiska istnieją. Lewicowcy mogą używać tego argumentu na prawicy, prawica będzie się bronić i będzie się znów kręciła spirala. Słowa putina nie były przypadkowe, ale ja tak
  • Odpowiedz
2022 wykopki dalej widza tylko prawice i lewice... jezuuu dwumyślenie nas pograży. Dzieci bez podstawowej edukacji.

ps. Filozofia to królowa nauk, matematyka to tylko narzędzie
  • Odpowiedz
Przecież to co mówił Putin,to w 80% to co pieprzą nasi lokalni prawacy. xD

Zwłaszcza o zgniliznie zachodu, genderach, satanistach XD


@TragiKomediant: Nie licząc chęci mordowania. xDDD
Wy neuropki macie takie małe mózgi, serio mówię znam się na tym. Pewnie nawet nie chwytacie co gadam, hehehe.
  • Odpowiedz
@milymirek: w swoim poście odnosiłem się do konkretnego wystąpienia Putina, które jako żywo przypominało treścią jak i formą różne wypowiedzi JarKacza, Czarnka, Ziobry, jak i jego zespołu KaKao.

Nasza prawacka brać jak i Putin nie mówią wprost o mordowaniu ludzi.
  • Odpowiedz