Wpis z mikrobloga

A propos koszulek Jakuba czarodzieja "DYSTANS". Rozwalają mnie koszulki z mordą Borka i napisem "Wyje*ane na frajerskie gadki". Borek, który jest jednym z najbardziej napiętych i nie mających dystansu dziennikarzy sportowych w Polsce xD człowiek, który kłóci się z jakimiś trollami na Twitterze XDdd beka z pseudo dystansowcow i pseudo luźnych kolesi, którzy po jakimś negatywnym komentarzu nagle banują osoby na Twitterze albo blokują komentarze na fb.

Dlatego tak bardzo lubię np. takiego Michała Pola, który potrafi czytać jakieś glupkowate komentarze na swój temat i śmiać się z nich typu łysy kudłaty to jest prawdziwy DYSTANS.
#kanalsportowy #kanalbekowy #mecz #ukraina #wojna
KRZYSZTOFDZONGUN - A propos koszulek Jakuba czarodzieja "DYSTANS". Rozwalają mnie kos...

źródło: comment_16645371177xKDaNWq6kiEm3icO79BdY.jpg

Pobierz
  • 30
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Wstyd mi jest niesamowicie, że kiedyś bardzo lubiłem Borka. Pamiętam, że kiedyś w podobnym stylu wszyscy śmiali się z Krzysztofa Ibisza, że to buc, że laluś, że zadufany w sobie. A podobno prywatnie to mega sympatyczny facet, raz go widziałem na imprezie firmowej w kołchozie starego, gdzie był konferansjerem i był bardzo spoko. Tymczasem prawdziwe oblicze Borka zweryfikował internet. xD
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: mati to ten gość co poprzebywał z gangusami/patolami w dyskotekach/osiłkami i różnymi typami ze sztuk walki i oni mu pozwalali na to #!$%@?. Więc mu się wydaje, ze jest twardym niewiadomo kim, co swoje w życiu widział.

Może tak, ale #!$%@? strugasz matek pozera, nie jesteś jak oni, nie wychowałeś się na ulicy i między grupami przestępczymi, nie umiesz walczyć pewnie. Na #!$%@? to strugać takiego kozaka xDDD

Dobry roast
i.....S - @KRZYSZTOFDZONGUN: mati to ten gość co poprzebywał z gangusami/patolami w d...
@iAmTS Kurde mam w pracy takiego kolegę jak ten Bryan Callen. My się śmiejemy z jego historii jak to się bronił przed nożem, kogo to nie pobił, kogo to nie zna, że chłopa 100kg podniósł pare centymetrów do góry, ogromna ilość historii z dupy. Facet 180cm, 80kg skinny fat z nadgarstkami 16cm i brakiem siły w rękach by podnieść coś ciężkiego w pracy. A co do materiału to bardzo fajny XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: przecież mati(g)bur to nie wie, co to w ogóle jest dystans xddd
Mnie się jego zachowanie kojarzy z przechwałkami jakiś leszczy w guwbazjum. Odzwyczajam się już mocno od poglądu, że z wiekiem się z takiej pozerki wyrasta (bo się #!$%@?, a nie wyrasta, i widziałem to już w zbyt dużej liczbie przypadków, żeby uznać to za jakiś lokalny błąd czy wypadek), ale Borek jest wysoko w klasyfikacji publicznie znanych dzbanów.