Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem Huey'a na obecnych promocjach i mam kilka pytań do osób, które mają większe doświadczenie z DCS.

1. Czy kupowanie na stronie producenta ma jakąś przewagę nad kupowaniem na Steam?
2. Czy jeśli kupię sobie UH-1 to muszę dokupić jakąś kampanię/mapę, żeby mieć co robić w grze?
3. Czy może zamiast Huey'a lepiej kupić Mi-8 (bo np. jest bardziej popularny na multi)?
4. Czy jest coś co dobrze jest wiedzieć przed zakupem modułu DCS a co nie jest zbyt oczywiste (Jakby co mam Joystick i headtracking)?

Z góry dziękuję za pomoc.

#dcs
  • 10
@Morderczy_Morszczuk:
1) Jak Elektronig pisał, pierwszy zakup na stronie edków jest 50% taniej, ponadto jak kupujesz tam coś potem to dostajesz milie które obniżają cenę kolejnych zakupów (ale nie jakoś wybitnie, to chyba coś w stylu 10% zwrotu?)
2) Graj multi, niestety ale single player w dcsie ssie pałę okrutnie. Na początek Kaukaz będzie ok, potem ew. możesz sobie kupić Syrię
3) Nie, jeżeli chodzi o helki transportowe to imo na
@Morderczy_Morszczuk: Huey jest świetnym modułem, przelatałem nim kilkadziesiąt godzin. Na stronie producenta dostaniesz jakąś zniżkę na przyszłe zakupy, ale moim zdaniem przy obecnym kursie PLN lepiej kupić rzeczy na steamie, bo wychodzą dużo taniej.

2. To zależy co chcesz robić. Ja latam 99% w multi, wiec nie mam zdania.

3. Jak stryjenka uważa. Huey to podstawowy transportowiec dla całego "blue".

4. W helkach używa się więcej nóg niż w samolotach, więc
@WielkiElektronig: @popo_von_kox: @nielu: dzięki za szybką odpowiedź! Znalazłem Wasze zdjęcia w Internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do pedałów - mam Sidestick od Thrustmastera, który ma opcję skrętu do kontroli steru pionowego. To wystarczy, czy jednak będzie niewygodne w helikopterze?

Jeśli chodzi o grę multi - mowa bardziej o misjach coopowych (widziałem filmiki z misji medevac tego typu) czy o serwerach z dynamiczną linią frontu,
MorderczyMorszczuk - @WielkiElektronig: @popovon_kox: @nielu: dzięki za szybką odpowi...

źródło: comment_1664539024y2GmkTeRrPwyBbqGRrclFD.jpg

Pobierz
Tak w ogóle możesz sobie testować większość modułów przez 2 tygodnie za darmo, robisz to przez sklep edków.


@nielu: to byłoby spoko, ale czy dobrze widzę, że żeby mieć tego triala, to muszę ściągnąć klienta ze strony producenta? Od rana ściąga mi się wersja Steam xD

Dzięki, wbiłem.