Wpis z mikrobloga

Przygotowałem poprawionę wersję - jak kina powinny INFORMOWAĆ o reedycji filmu Avatar! Ogromny apel do kin Helios, Multikino i CinemaCity i innych, żeby wielkie sieci PRZESTAŁY haniebnie wprowadzać klientuf w błond! Poniżej relacja OSZUKANYCH KLIENTÓW! #oszukujo

To skandal ! Jestem samotnom matkom ,i chciałam wczoraj sobie pujść z moim synkiem Brajankiem, który ma 9 lat za 3 i pół tygodnia ,na Avatara 2 rzeby w grudniu mudz już spendzić świenta spokojnie z dzieckiem i nie biegać po kinach (mój były mąż jest toksykiem i manipulantem i zostawił nas i pobieramy tylko zasiłek 1000 zł i 500+ na Brajanka i się nie interesuje synem) bo wiem że miała być premiera wtedy a w kinie siem okazało ,że to ten sam film co Brajanek go już widział to ja teraz proszę o zwrot bynajmniej połowy kwoty za bilety bo to som duże pieniondze dla nas bo ja jestem samotną matką ,a Brajanek już ten film widział kiedyś z ojcem ! a jeszcze musieliśmy kupić duży popcorn coca-cole bo jak przecież nie odmuwię dziecku jak chciało i kto nam teraz zwruci pieniąszki za to ja się pytam ? Skąd ja miałam wiedzieć że ten film to jest ten Avatar co już był ,skoro było napisane w rerpertułarze że to Avatar a nie ten nowy ?


Vide: "Widzowie żądają zwrotu pieniędzy za bilety na Avatara. Myśleli, że idą na sequel" https://www.wykop.pl/link/6839607/
ziuaxa - Przygotowałem poprawionę wersję - jak kina powinny INFORMOWAĆ o reedycji fil...

źródło: comment_1664533556VorNIwGUmK7QHWmFWsEjEE.jpg

Pobierz
  • 1