Wpis z mikrobloga

Mój ojciec, zagorzały pisowiec (,) twierdzi, że węgla jest w pyte, a obecnie tona kosztuje około 1,4k pln i oczywiście dostępność od ręki XD
I jak zawsze na nic moje werbalne próby sprowadzenia go na ziemię. PIS jest pyte, sytuacja w kraju jest w pyte, wszędzie fejk niusy i koniec tematu ¯\_(ツ)_/¯
Tym razem tylko nie tłumaczył się tym co zasłyszał w tv i dla odmiany (czyt. zmylenia przeciwnika) powiedział, że tak wyczytał w internecie XD
W poniedziałek mam na noc do roboty więc dzionek wolny i zabieram staruszka na małe tournee po pobliskich składach węgla, a przynajmniej spróbuję go zabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #pgg #wegiel
  • 89
  • Odpowiedz
twierdzi, że węgla jest w pyte, a obecnie tona kosztuje około 1,4k pln i oczywiście dostępność od ręki


@ibiza_Driver: powiedz staremu, że masz pomysł na biznes, niech bierze 100 ton tego węgla od ręki a Ty go #!$%@? po 2,5k, zarobicie 100tys ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ibiza_Driver: Same here. Powiem Ci że przestałem ze swoim starym dyskutować o polityce.

Jakby jeszcze taka dyskusja miała jakiekolwiek merytoryczne przesłanki, to bym próbował. Ale niestety mój stary jest okopany w swoim światopoglądzie i każdą próbę sprowadzenia go na ziemię traktuje jak personalny atak na niego samego.

Po prostu im więcej ktoś energii i czasu poświęcił na oglądanie tych bzdur i powtarzanie tej narracji, tym mniej chętny będzie do tego aby
  • Odpowiedz
@ibiza_Driver: jak mój stary xD Niemcy mają puste magazyny gazu i chcieli się dorwać do naszych rezerw. Jak mu pokazuję wykresy i dane , że nasze rezerwy to Niemcy wciągają nosem w 3 dni i mają swoje magazyny prawie pełne, i z 8x większe od naszych to #!$%@? dalej swoje, że jakby był Tusk to byśmy nie mieli gazu bo by Niemcom oddał...
  • Odpowiedz
@PLC4EVER: a ja ci polecam wyprowadzic sie od starego na zime i niech sam kombinuje. Po zimie, jak bedzie bez wegla, to pierwszy bedzie do szkalowania PiSu. Tak samo jak cała zgraja pisoprzedsiębiorców, którzy za pisem sa, ale paragonu nie wystawi, jak pojdziesz do malarza, to paragonu nie, mechanika paragonu nie. Dopiero jak ich zglosisz do urzedu, oj, to gwarantuje Tobie ze w 5min z wyznawcy pisu, robia się pierwsza kolumna
  • Odpowiedz
@ibiza_Driver: Nie ma węgla, tragedia.
Jeszcze rok temu na wykopie szczuto na górników i domagano się całkowitej likwidacja kopalń w Polsce. Pis był zły, bo nie zamykał kopalń. PO dobre, bo zamykało. Robiło porządek.

Dziś to wina pisu, że nie ma węgla xD

Jakbyście się kiedyś zastanawiali co byłoby gorsze od pisu to odpowiedź jest prosta. Eksperci z wykopu.
  • Odpowiedz
@milvanb u mnie to skomplikowane bo dopiero wyremontowałem sobie piętro xD zobaczymy ile jeszcze wytrzymamy xD mamy czym palić bo mamy swoje drewno - ale z węglem wygodniej bo w nocy nie trzeba przykładać.
  • Odpowiedz