Wpis z mikrobloga

Siema. Mam dylemat. Chcę zmienić swoje ps4 pro (będzie do sprzedania z dwoma padami, jeden roczny drugi półroczny) przy okazji - ile za to wołać (ta ostatnia seria)?
Ps5 drogie i ciężko dostępne, Xbox series x - dużo tańsze i dostępne od ręki. Ostatnio gram sobie w Warzone i na ps4 są jakieś przycięcia i lagi. Motywuje to mnie do zmiany sprzętu. Mam pytanie najlepiej do osób które miały okazję używać obu sprzętów - który i dlaczego? Czy może jeszcze się wstrzymać i grać w nowe gierki na ps4?
#ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx
  • 15
  • Odpowiedz
@Bambrx: tylko ps5. Zobacz sobie liste tytulow na wylacznosc i sam zdecyduj. Na xbox nie ma nic, poza halo i forza. Te ich (MS) ostanie zakupy to jeszcze dobry rok zanim cos wyjdzie.
  • Odpowiedz
@Bambrx jak sam wspomniałeś, Xbox jest dużo bardziej dostępny, jeżeli zależy ci na exach Sony bo to musisz przemyśleć droższą opcje, jeżeli nie to Xbox moim zdaniem jest lepszym wyborem.
  • Odpowiedz
@Dragimir: nie bierzesz pod uwagę, że np. gry dużo bardziej opłaca się kupować na xboxie. VPN Argentyna i Wiedźmin 3 góry 8zl, teraz metro trylogia 8zl, Valhalla 45zl, trylogia mafii 55-65zl itd itd

Od kiedy kupiłem gamepassa ograłem sporo mniejszych gier, wyścigi lepsze niż w ps5, a mimo przejścia z ps4 na ps5 jakoś nie czuje specjalnie braku exow, bo tyle tych gier multiatformowych i od ms, że jest w czym
  • Odpowiedz
@Shashek: Ja po latach grania na sprzecie sony, dokupilem ostanio xbox series x. Przeszedlem wszystkie mozliwe Halo i konsola stoi i zbiera kurz. Wlacze pewnie dopiero jak wyjdzie Starfield.
  • Odpowiedz
@Bambrx: Ja mając obie konsole, zostawiłem sobie PS5 i sprzedałem w tym tygodniu XSX bo i tak leżała i zbierała kurz. Prócz Forzy, Gearsow i Diablo 3 w które grałem z bratem nie miałem tam za wiele interesujących mnie tytułów do ogrania. Mi odpowiada bardziej biblioteka Sony a Ty musisz sam zdecydować., której konsoli byś nie kupił, jeśli chodzi o gry multiplatformowe będziesz Pan zadowolony ;)
  • Odpowiedz
@Zdegenerowany_Rzulf: jestem przekonany że bardziej podpasuje mi ps5 ze względu na pada no i jest kilka gier ekskluzywnych które chciałbym na tym sprzecie ograć.
Nie gralem w nowego horizona na ps4, żeby ograć go na ps5. Chyba różnica będzie widoczna gołym okiem między ps4 a ps5?
  • Odpowiedz
@Bambrx: różnica będzie na pewno widoczna. Płynne działanie gier i stabilne klatki to już spora różnica względem ps4. Szybsze wczytywanie gier tez robi robotę. Nie będziesz żałował. Horizon fajna gierka, ograłem wersje próbna i tez się przymierzam do zakupu ;)
  • Odpowiedz
@Bambrx: Jak miałeś PS4 to logicznym wydaje się kupno PS5 i zachowanie swojego dotychczasowego dobytku na PS5. Plus jak nie ograłeś czegoś na PS4 to zwykle lepiej to zrobić na PS5. Poza rzadkimi mniejszymi lub większymi problemami z kompatybilnością (dotyczącymi ułamka gier z PS4), masz wsteczną kompatybilność z PS4 i gry często chodzą lepiej na PS5. Chociażby czasy ładowania są lepsze, a niektóre gry dostały łatki do PS5 dzięki czemu wyglądają
  • Odpowiedz