Wpis z mikrobloga

Siemanko wykopki. Macie jakieś pytania to możecie pisać.
Po 1 z wykształcenia jestem fizjoterapeuta co wiąże się z tym ze studia zrobiłem.
Po 2, pytanie brzmiało tak. Czy byłbyś w stanie odbić dziewczynę koledze z HOTELU. Na logikę pomyślcie ze każdy powiedziałby ze tak Hahah bo przecież to program i znamy się tam tyle co nic. Myśle ze wystarczy mieć IQ ponad 50 żeby to zczaic. A tak ogólnie to wejście bekowe strasznie, Hahah cringe. Sam się uśmiałem i faktycznie nie uważam ze wyszedłem dobrze. Mogłem zrobić to lepiej. Ale wiecie co ? Kontrowersja się sprzedaje co pokazujecie tutaj a tam każdy na siebie ma jakaś taktykę. Oglądajcie bacznie kolejne dni
#hotelparadise
  • 29
  • Odpowiedz
byłbyś w stanie odbić dziewczynę koledze z HOTELU. Na logikę pomyślcie ze każdy powiedziałby ze tak Hahah bo przecież to program i znamy się tam tyle co nic. Myśle ze wystarczy mieć IQ ponad 50 żeby to zczaic. A tak ogólnie to wejście bekowe strasznie, Hahah cringe. Sam się uśmiałem i faktycznie nie uważam ze wyszedłem dobrze. Mogłem zrobić to lepiej. Ale wiecie co ? Kontrowersja się sprzedaje co pokazujecie tutaj a
  • Odpowiedz
@Marekhp: hejka, mi bardziej do ciebie pasuje Gabaryt.
Jak na razie nie mamy za co się do ciebie czepiać. Wręcz przeciwnie, jesteśmy ci wdzięczni, bo odwaliles kawał dobrej roboty i pozbyłeś się najbardziej nielubianego i wkurzającego nas uczestnika. We love you ()
  • Odpowiedz
@Rosalinea: @Marekhp
no ja bardzo przepraszam za pytanie, ale gwoli technicznej ścisłości to jak się robi tatuaż na penisie to penis musi być we wzwodzie?jesli tak to idzie się to robić po viagrze czy to odpowiedzialność tatuujacego, żeby penis był w odpowiednim stanie? czy tatuuowany musi jakoś sobie radzić sam?
  • Odpowiedz