Wpis z mikrobloga

Już któryś raz widzę tego typu wpis na którejś stronie gorących: Tweet Sikorskiego i co to by nie było gdyby Korwin czegoś takiego nie napisał.

Wyobraźcie sobie ile wykopalisk zrobiłaby neuropa gdyby napisał to Korwin xD


No więc przypomnijmy sobie, że Korwin otwarcie głosił jakoby szkoleni w Polsce snajperzy strzelali do protestujących na Majdanie i za momencik dostarczy dowody. Albo że za zastrzeleniem MH17 mogli stać Ukraińcy.

To trochę większy kaliber i ruska propaganda non stop to wykorzystywała swego czasu.

Pamiętamy jakieś znaleziska? Nie kojarzę, żeby temat wtedy był chodliwy, a znaleziska szybciutko były zakopywane. A wczoraj nad ranem całe gorące zasrane o Sikorskim.

#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #4konserwy #ukraina #rosja #korwin #polityka
opinel - Już któryś raz widzę tego typu wpis na którejś stronie gorących: Tweet Sikor...

źródło: comment_1664442947B6oFheStxufA1XiluRtCwO.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
Już któryś raz widzę tego typu wpis na którejś stronie gorących: Tweet Sikorskiego i co to by nie było gdyby Korwin czegoś takiego nie napisał.


@opinel: gdyby coś takiego napisał Korwin, gorące wypełniłaby Neuropa. Popatrz jaki ten świat przewrotny. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@opinel: ale Sikorkiego nie wszyscy uważali za debila, łącznie ze mną, całkiem niedawno BARDZO go szanowałem. Ja nadal szanuję Pana Radosława jako człowieka, ale jest teamie z histeryczną opozycją, więc musi pajacować a to na Twitterze a to w Brukseli. Teraz neuropa broni go porównując do Korwina, pozostawiam to bez komentarza.
  • Odpowiedz
@Nie-mam: Ja tutaj nie bronię wpisu Sikorskiego, bo sam uważam go za idiotyczny.
Zwracam tylko uwagę na coraz częstsze porównania niektórych osób "ale jakby to Korwin coś takiego napisał to" z odniesieniami do jego konkretnych wypowiedzi.
  • Odpowiedz
Pamiętamy jakieś znaleziska? Nie kojarzę, żeby temat wtedy był chodliwy, aznaleziska szybciutko były zakopywane.

@opinel: Ty masz ludzi za kompletnych debili, czy liczysz na to, że są tu nowi?
  • Odpowiedz
  • 1
@opinel

Albo że za zastrzeleniem MH17 mogli stać Ukraińcy.

A dlaczego uważasz, że mówienie o możliwości to coś złego?
Pomijam już fakt, że nie podałeś źródła
  • Odpowiedz
@PDCCH: Sikorski napisał debilny tekst i został słusznie zjechany za to. A że @szumowina_wadowicka wszędzie widzi wojny partyjne, to już jego urojenia. Matecki to dla mnie równie obrzydliwa postać co Sikorski, także pudło.

Wy już nawet sami gubicie się w swoich oskarżeniach. Raz nazywacie kogoś pisowcem, drugi raz konfiarzem. Zdecydujcie się.
  • Odpowiedz