Wpis z mikrobloga

Nie mam na to dowodów w postaci geolokalizacji, ale mam wrażenie, że Rosjanie mają pewne sukcesy w spłyceniu klina, jakim próbowali Ukraińcy rozciąć rosyjskie wojska pod Chersoniem

Sugeruję się tym, że u Rosjan pojawiło się trochę zdjęć palonego ukraińskiego sprzętu (i trupy, dlatego nie dodaję).

Za jakiś czas zobaczymy, ale wydaje się, że pod Chersoniem mamy krwawy pat.

#aryoconcent #wojna #rosja #donbaswar #ukraina
https://zrzutka.pl/vadmsb - drony dla ukraińskiej armii
https://buycoffee.to/_234_2S - wesprzyj moje hobby
Pobierz
źródło: comment_1664398001N7QUFvvmGQId8FqSHmZcpy.jpg
  • 33
Za jakiś czas zobaczymy, ale wydaje się, że pod Chersoniem mamy krwawy pat.


@Aryo: Spokojnie, bez histerii. Aktualnie znakomita większość lub może wszystkie porządne ahsy i himarsy są pod Charkowem. Wszystkie zasoby i wsparcie idzie tam. Więc jest oczywiste, że pod Chersoniem Ukraińcy nie mają siły na sukces. Z drugiej strony cały czas pogarsza się sytuacja zaopatrzeniowa Rosjan na północnym brzegu. Pewnie coraz brakuje żywności, ciepłej odzieży, amunicji do dział, części
@M0nty: @Bet0nex31: usuńcie konto bo widać gowno wiecie o sytuacji tam. Gość ma sporo racji, główne siły RUS zostały przerzucone z charkowszczyzny na Zaporoze bo to dużo ważniejszy front. Ale żeby to wiedzieć trzeba choć trochę się wysilic i poczytać.
@Sheppard28: zostały przerzucone przez dezinformacyjną kampanię ukraińską prowadzoną na przestrzeni dwóch miesięcy która obejmowała ruchy wojsk w tym terenie, propagandowe wrzutki ukraińskie jasno mówiące o ataku na Chersoń (kto #!$%@? mowi gdzie zaatakuje poza rosjanami?), intensywne Himarsowanie magazynów amunicji i harcownicze uderzanie w rosyjską obronę na tych kierunkach co sugerowało rozpoznanie bojem które uwielbiają robić sami rosjanie. Jakim więc cudem znalazły się siły do ataku na Izjum i okolice skoro twoim
@Sheppard28: Dlatego przez ostatnie 4 miesiace, ruscy z uporem atakowali tam ukraińskie pozycje, nie robiąc jednocześnie nic na południu. Bo południowy front jest najwazniejszy
@Sheppard28: gówno wyjaśniłeś, popisałeś się jedynie brakiem wiedzy i przerostem ego nawet nie odpowiadając na kontr argumenty. Teraz spadaj waflu szkoda mi czasu na ciebie. Wołaj dalej koleżkę do pomocy. Odwalasz pajacerkę i wychodzisz po angielsku z polemiki którą sam podjąłeś klaunie.