Wpis z mikrobloga

Dziś Międzynarodowy Dzień Prawa do Informacji. W tym dniu też, 19 lat temu, zakładaliśmy Sieć Obywatelską Watchdog Polska. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś zaczęliśmy kilkudniowe świętowanie, trochę inaczej niż zwykle - przypominaliśmy, by nie deptać prawa do jawności i zarażaliśmy #zajawka na jawność.
W piątek spotykamy się z Wami na żywo podczas Toast za jawność 2022, który będzie również transmitowany na naszym profilu FB i kanale Youtube.
Szczegóły w opisie wydarzenia oraz na stronie: https://siecobywatelska.pl/zapraszamy-na-toast-za-jawnosc/

A Wam, udało się skorzystać ze swojego prawa do informacji w dniu jego (i naszego!) święta? Wciąż jest okazja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam:


Dobrego wieczoru!
__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #jawnosc #zajawka
WatchdogPolska - Dziś Międzynarodowy Dzień Prawa do Informacji. W tym dniu też, 19 la...

źródło: comment_1664382909bIkd25uMuUSmi5UsB7xNe0.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Watchdog_Polska: miło, że w barwach rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja głupi nawet wam kiedyś kasę wpłacałem z 1%, ale wasze stanowisko odnośnie wojny hybrydowej na granicy z Białorusią i wasze poparcie do wpuszczania "uchodźców" zwożonych tam przez putina i łukaszenkę, by nas zdestabilizować definitywnie przekreśliło całe wasze inne dokonania na polu kontroli władzy. Zwyczajnie wam nie ufam i polecam każdemu dobrze się zastanowić w obecnej wojennej
mam nadzieje że to kreda w spreju albo coś innego łatwozmmywalnego


@Leniek: @cloudymango Tak, kreda w płynie, po zakończeniu akcji i jej udokumentowaniu wszystko posprzątaliśmy. Czuwał nad tym też policjant ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale i tak mieliśmy taki plan.
Zamiar wykonania napisu opisaliśmy też w zgłoszeniu zgromadzenia, na wszystko mieliśmy zgody, więc bez żadnego przypału.