Wpis z mikrobloga

Ostatni raz w "wojenną strzelankę" grałem w Medal of Honor Allied Assault. W zasadzie przeszedłem tę grę chyba z 5 razy. Coś pięknego.

Ale minęło wiele lat i człowiek chętnie znów by powojował. Tak jak w MOH pięknie wyrzynało się wojska hitlera, tak teraz chętnie zrobiłbym to z wojskami fjutina ale takiej gry nie ma, wiem o tym.

Możecie polecić wasze TOP 1? Tych Call od Duty jest sporo, a ja w żadne nie grałem. A może coś innego niż COD? Nie wiem, nie znam się. Będę wdzięczny za podpowiedź.

  • 26
  • Odpowiedz
@OnKujajor91: Z CoDów jeśli mówimy o strzelaniu do ruskich to wszystkie części podserii Modern Warfare tak jak wszyscy mówią, pierwszy Black Ops oraz nowsze Cold War. Jak dalej chcesz strzelać do niemiaszków to warto się zatrzymać przy CoDzie 1 z dodatkiem United Offensive, CoDzie 2 i World at War, od biedy możesz spróbować "WW2", ale średnie. Jak nie grałeś w Return to Castle Wolfenstein to pozycja obowiązkowa, pozostałe gry z tej
  • Odpowiedz
@OnKujajor91 Wolfenstein dobry wybór. Fabuła całkiem spoko, klimacik momentami jak u Tarantino, a do tego gameplay przyjemny. Natomiast jeśli chodzi o tłuczenie ruskich to większość CoDów osadzonych we współczesności powinno zaspokoić potrzebę.
  • Odpowiedz