Wpis z mikrobloga

@Vixay: @niemampsa: wpis gościa który był ministrem i jest znany w szerokich kręgach który #!$%@? podchwyciła ruska propaganda, uderzający w sojusznika jakim jest USA sugerujący ze USA #!$%@? w powietrze gazociąg do swojego sojusznika a na co zareagowały światowe media w tym Forbes to rozumiem ze na twój mały móżdżek nic wielkiego i sikorki top
  • Odpowiedz
Stosunki opierają się na wpisach na tweeterze, wiadomix.


@Vixay: nie mają żadnego znaczenia, jakby duda pisał na Twitterze codziennie #!$%@?ć Bidena to nikt by nawet nie mrugnął wiadomix
  • Odpowiedz
@niemampsa: @Stalionnn: Nie jest w stanie jaśniej nic napisać ani czytać ze zrozumieniem, bo od wczoraj pierniczy jak potłuczony dokładnie tą samą bajkę, bo ma pełne portki przed wielką rasjiią. Jak z nim gadałem to mi zgłosił dwa posty za nazywanie kraju na R śmieciami i mode usunął.
  • Odpowiedz
@Vixay: O Twitterze i jego wadze w dyplomacji uczą już od dawna na studiach i mają one ogromne znaczenie, więc po prostu nie #!$%@? głupot. Szczególnie, że nie umiesz poprawnie napisać słowa twitt.
  • Odpowiedz
@Vixay: Panasiuka śledzi garstka osób i Wykop, więc jego znaczenie jest marginalne. Studia skończyłem i jeśli twoim argumentem tu jest tylko "zmień studia" to sory, ale nie będę z tobą dyskutował.
  • Odpowiedz