Wpis z mikrobloga

Jako, że pracuję w agencji reklamowej i pracujemy nad katalogami na święta to przeglądam sobie te wszystkie różnokolorowe zabawki.

Sporo zabawek to są te same które były za mojej młodości 20+ lat temu i się zastanawiam.CZY WASZYM ZDANIEM TE TORY WYŚCIGOWE TO TEŻ BYŁO KOMPLETNE ROZCZAROWANIE? Te autka nigdy nie wypadały z drogi więc tylko trzymałeś pilota aby jechał samochodzik i nic więcej się nie działo. Może te markowe Carrera były bardziej ekscytujące?

#dziendobry #przemysleniazdupy #kurlakiedystobylo #nostalgia #zabawki
Pobierz
źródło: comment_1664349891eABOCBi5B12MvKaUmEChm8.jpg
  • 7
@SzubiDubiDu: a to one miały wypadać? :D wg mnie one tylko się miały ścigać, nie powiem, za dzieciaka mi się to podobało, ale faktycznie nuda straszna to jest jak się nad tym zastanowić, bo one jechały przecież ciągle tą samą prędkością.
@SzubiDubiDu: Nuda. Kumpel miał w słodkich latach 90. Nie dość, że zabawy z tym żadna, bo wygrana w wyścigu opierała się na tym, kto szybciej zdążył nacisnąć przycisk, to jeszcze bywało, że coś tam nie stykało i samochodzik lekko zwalniał albo się zatrzymywał podczas jazdy. Chociaż większość osób, które znałem miała wtedy jakieś badziewie z Chin czy Tajwanu. Może produkty lepszych marek były wyższej jakości?
e autka nigdy nie wypadały z drogi więc tylko trzymałeś pilota aby jechał samochodzik i nic więcej się nie działo.


@SzubiDubiDu: to żart? Moje non stop wypadały ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ogunie ta zabawka była i tak dla mnie rozczarowaniem. wolałem Lego czy tam inne roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

hm, kurde...szczerze to nie pamiętam