Wpis z mikrobloga

  • 23
@majkkali jesteś trollem, co nie? XD To co widziałeś na ekranie przez 5 odcinków to było preludium tańca smoków i pojedyncze zdania z pierwszych karten stron. Czego oczekiwałeś? Że od razu pokażą wojne domową? Wtedy nie wiedziałbyś nawet kto jest kim. A teraz wiesz, znasz charakter postaci, ich motywy, nie wiem jak można byc takim ignorantem xD I nie rozumieć, że musieli się urodzić główni gracze tego konfliktu.
I to tobie
  • Odpowiedz
  • 15
@Castellano
Przecież to już kolejny taki post.
Czemu przeskok, o co chodzi, to wszystko jakieś nielogiczne bo ludzie po 10 latach się zachowują inaczej i mają inaczej poukladane w głowie niż wcześniej.
No przecież każdy tu każdemu tłumaczy o co chodzi. I jaki był zamysł przez twórców serialu.
  • Odpowiedz
@Filippa: czyli ludzie nie mogą napisać swojego niezadowolenia?

I to tobie brakuje 5 klepki xD a nie serialowi


jak nazwać kogoś, kto wzburzony tym, że ktoś obraził jego ulubiony serial, zaczyna się zachowywać dziecinnie pisząc że komuś brakuje 5 klepki?
  • Odpowiedz
@Castellano
No przecież sam stwierdził, że to serialowi brakuje sporo.
To już nikt nie może wyrazić swojego niezadowolenia czyjąś inną opinią?
Niezadowolenie można wyrażać na wiele sposobów.
  • Odpowiedz
@Filippa: każdy ma prawo wyrazić swoje niezadowolenie i każdy ma prawo do wypowiedzi. natomiast gdy piszesz, że "brakuje ci 5 klepki a nie serialowi" to już świadczy jedynie o tobie. infantylizm. dosłownie jak dziecko "nie podoba ci się ta zabawka? jesteś głupi".
  • Odpowiedz
@Castellano
Uważaj, już byli tacy na wykopie co pokazywali swoją wielką moralność a gdy się weszło na ich profil to można było zobaczyć niezłe kwiatki xD
A co jest złego w mówieniu, że ktoś jest głupi? No przecież to tylko moje własna opinia, nie musisz się z nią zgadzać, ktoś ci każe?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Filippa: "uważaj"? to była groźba? Czy ty poważna jesteś? Zluzuj majty, bo ci żyłka wyskoczy, bo ktoś obraził twój ulubiony serial. Jak chcesz grzebać mi w profilu na forum ze śmiesznym papieżem to się sobie baw się w archeologa, ale takimi tekstami po porostu się ośmieszasz xD.
  • Odpowiedz
@Castellano jaka groźba? A co, masz coś do ukrycia?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Że wszystko odbierasz jako groźby?
To ty zluzuj gacie bo na poważnie wszystko bierzesz do siebie, przecież to była ironia xD No właśnie, nie ucz nikogo jak ma sie zachowywać na forum ze śmiesznymi papieżami.
A w ogóle to śmiesznie, bo z ciekawości weszłam i wyskakuje błąd 503 xD
  • Odpowiedz
@majkkali: A jak inaczej byś chciał przedstawić 10-letni time skip z nastoletnimi aktorkami? ;) 17-aktorka grająca Alicent miałaby mieć czwórkę dzieci, z czego część w wieku nastoletnim?
  • Odpowiedz