Wpis z mikrobloga

Odswiezam sobie #zarchiwumx i zastanawia mnie trochę rzeczy.

Kto wiedział najwiecej? CSM? Departament obrony? ;)

Departament obrony tworzył „sztucznych kosmitów”, ale nie znali całej prawdy. Czy tylko „syndykat” znał całą prawdę o rasach obcych? No i co było celem nadrzędnym syndykatu? Pakt z diabłem? kolonizacja ziemi w zamian za przeżycie?

Inna kwestia- na jakiej zasadzie funkcjonuje syndykat? Ot tak są organizacją mającą stopień dostępności do tajnych dokumentów wyższą niż prezydent USA? XD

Jakimi dokumentami posługuje się taki CSM chodząc sobie wszędzie gdzie chce? Pentagon, FBI itd.

W jednym z odcinków o CSM mozna się dowiedzieć że ma on własne legalne biuro, więc musi gdzieś oficjalnie pracować, ale cały ten syndykat jest rodzajem mafii i to jest absurdalne XD
Ot tak zamawiają killera żeby kasował snajperą niewygodnych kolesi i nikt tego killera nie szuka, nikogo to nie dziwi itd.

Tak jak się teraz to ogląda, to jest szalenie infantylne, a w młodych latach myslałem że to całkiem poważny serial XD
#seriale
Czyste_Buty - Odswiezam sobie #zarchiwumx i zastanawia mnie trochę rzeczy.


Kto wied...

źródło: comment_1664311097n3h5TyEF34ahb2KGOgzqpZ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Goglez: Spoileruj. Ja mniej wiecej pamietam fabułę. Ale chodzi mi o rozne niedorzecznosci ;) wiem ze syndykat zginie i uratuje się tylko palacz.

Tak na marginesie- kim jest dorosła Samantha? Kolejnym klonem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czyste_Buty: Tak. Los prawdziwej Samanthy zostanie wyjaśniony. Skoro nie wiesz co się z nią stało to chyba oglądasz pierwszy raz, więc raz jeszcze uprzedzam że poniżej już są spojlery.

Syndykat współpracował z kosmitami, żeby chronić siebie i swoje rodziny przed kolonizacją, która ma się odbyć z pomocą jakiegoś patogenu i chyba czarnego oleju, obie strony pracują nad hybrydami ludzi i kosmitów, które to przetrwają. Pierwszą udaną hybrydę stworzył Syndykat i
  • Odpowiedz