Wpis z mikrobloga

mirki, jak właściwie zostać konduktorem w #pkp? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na stronie z ofertami pracy w pkp nie ma ogłoszenia na konduktora od dawna - to oznacza, że nie szukają, czy jest jakaś inna droga żeby się dostać? Biorą ludzi bez wykształcenia w tym kierunku i z zerowym doświadczeniem? Podobno po rekrutacji są szkolenia i egzaminy - dają szanse każdemu, czy już na etapie CV odrzucają osoby, które wg. nich sobie nie poradzą? Preferowana lokalizacja #warszawa #mazowieckie
  • 8
Podobno po rekrutacji są szkolenia i egzaminy - dają szanse każdemu, czy już na etapie CV odrzucają osoby, które wg. nich sobie nie poradzą?


@marchew555: co do tego, to jestem ciekaw jak zdawalnosc potem. W tramwajach warszawskich z tego co sie orientuje to jak ktos sie dostal na kurs to juz mial wczesniej czy pozniej pewna prace - uczyli do skutku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@choochoomotherfucker > ale nie wiem, co z tym potem robią.

Patrz zdjęcie->
Państwowa więc na pewno drukują maile. ( ͡º ͜ʖ͡º)

A poważniej: Duża firma więc nie trzymają starych CV bo później by po pół roku oddzwaliali do ludzi mających już inną pracę. Oczywiście jest szansa, że akurat na ten moment będą mieli wakat w okolicy ale gdyby tak było daliby ogłoszenie.
@marchew555 Sprawdzaj ich strony/ strony
silesianist - @choochoomotherfucker > ale nie wiem, co z tym potem robią.


Patrz zdj...

źródło: comment_1664302605K6k4ddnj1Sg2aOSOTHyuS3.jpg

Pobierz