Wpis z mikrobloga

Typowa przedstawicielka pokolenia GO GIRL. Miała bardzo ciężka drogę do sukcesu. Pokazywala cyce na Instagramie w staniku. Aktualnie ma też dodatkowe obowiązki. Musi pojechać na konferencję usiąść na kuciapie i tam być, nie robiąc nic xD. Już nawet taka Linkiewiczowa musiala się bardziej natrudzić, żeby dojść do tego gdzie jest dając dupy dwóm murzynom i to nagrywając niż Jaroniewska.

Top 3 z nijakich postaci z wybujałym ego w tej organizacji.
#famemma
niezdiagnozowany - Typowa przedstawicielka pokolenia GO GIRL. Miała bardzo ciężka dro...

źródło: comment_1664257741njjhlLUT7lVRqw3wvRjW2T.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@wicked93: to jest tylko wina #!$%@? i bezjajecznosci chłopów którzy tak zaniżają standarty że spermienie już zaczyna się od poziomu Mai srasko. Wtedy taka to się już czuje niczym modelka victoria Secret
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Ale ja nie rozumiem teraz bólu dupy xd Laska grała sobie w pillke ręczna, gdzie ani dużego hajsu ani fejmu z tego by nie miała. Wskoczyła sobie do szolbiznesu przez tiktoka, ma jakiś fanbase i spoko cd
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: No wez się nie bądź śmieszny xd Czepiasz się nie wiadomo o co i jeszcze jakaś śmieszna ironia, ze laska, która w wieku niecałych 20 lat grała na drugim poziomie rozgrywkowym wybrała ścieżkę kariery która daje jej dużo lepszy hajs
  • Odpowiedz
@albartosz: czepiam się tego, że mówisz bzdury, o tym że była niezła w piłkę ręczną, chociaż jak widać nie była.

Po prostu typiara jest nudna, a ma się za niewiadomo kogo i nie wiem czemu dostaje walki, skoro nie budzi swoją osobą żadnego zaintersowania. Chyba mogę wyrazić swoje zdanie w tej kwestii? Czy jej wybitne zasługi dla piłki ręcznej, jak jest czy była gra w drugiej lidze tamuje mi tę drogę?
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: 2 poziom rozgrywkowy to nie jest bycie niezłym? Gdzie znajduje się pułap od którego wedle szanownego Pana niezdiagnozowanego można uznać się za niezłego? Ma zasięgi to walczy xd Nie ona pierwsza i nie ostatnia
  • Odpowiedz