Wpis z mikrobloga

Ktoś już tutaj pisał że Hanka jest na bakier z higieną...
Lizanie patyczków do uszu przed użyciem to pikuś przy tym, że Miki robiąc porządek w pokoju w którym nasyfiła zwraca jej uwagę na to że położyła się brudna...

Ogólnie kumam że czasem tak jest że się nie chce, ale jak jej facet zwraca uwagę to już musi być słabo.

#hotelparadise
  • 13
@cherry30: to mnie zdziwiło, szczerze mówiąc.. przecież to farba, jeśli nawet zastygła... Rozdarłabym się niczym Hanka po tostach, jakby mój cały w farbie po remoncie walnął się na łóżko! I już nieistotne, czy remont, czy malowanie obrazu, no, ludzie...
@natalle: A ona się kłóciła z nim, że kubka po sobie nie odniósł i też się nie umyty położył no dla mnie to są na tym samym poziomie, ale takie zwracanie sobie uwagi jest trochę słabe jak się zna 2 tygodnie xD z drugiej strony muszą ze sobą jakoś funkcjonować
@MajaF1: @cherry30: przecież oni są w hotelu a nie w domu i obsługa im zmienia co chwilę pościel, nie przesadzajcie

Oczywiście każda z was po wysiłku od razu biegnie się myć i sprzątać zamiast odpocząć, no chore

Po pracy się leży :)
@cherry30: Ale ta farba jest zaschnięta jak zauważyłaś pościel po nim nie była cała niebieska i to nie jest hotel, w którym spędzasz jedną noc i żeby się pokazać po wyjeździe ją ściągasz i układasz w kwadracik by obsługa hotelowa sobie źle o tobie przypadkiem nie pomyślała xD oni tam mieszkają
@Opportunist: wyobraź sobie że ja tak mam,że po ,,wysiłku'' szczególnie jak się spocę,zakurzę biorę prysznic albo przynajmniej porządnie myję ,
a potem dopiero robię co miałam w planie czy to odpocząć czy .....zrobić sobie kawkę lub coś przekąsić
nie wyobrażam sobie żebym upaprana,spocona,klejąca łaziła w gronie innych osób a co dopiero legła na swoje łóżko
@Amikamamy: Kochana, tam jest 35 stopni, pocisz się już pod prysznicem, chyba nie będziesz co 5 minut się myła skoro i tak się pocisz a to znaczy, że nie usiądziesz nigdzie będziesz stała cały czas? Zmęczyli się tym malowaniem to chwile odpoczęli, pokazali urywek, nie wiesz czy on leżał na tym łóżku godzinę czy 5 minut.

Po raz kolejny podkreślam to łóżko hotelowe a nie twoje prywatne w domu xD Może
@Opportunist: no wiem że to hotelowe łóżko ale na dany czas to ,,twoje łóżko''
tak czy owak rozumiem ze byli zmęczeni ,ja bym legła na podłodze,złapała oddech i pruła migusiem pod prysznic choćby zimny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no tak już mam