Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?... Na kaflach też są jakieś dziwne wykwity z fug, nie mam niestety zdjęć ;/ Był jakiś remont pode mną w lokalu użytkowym... wtedy to się zaczęło dziac.
  • Odpowiedz
  • 442
@Unter to ewidentnie jakiś przeciek wody który wchodzi w ścianę i rozprzestrzenia się na dalszą część mieszkania. (Nieszczelny syfon, może zawór lub krzywka w bateria prysznicowa/wannowa. Może pęknieta końcowa.
  • Odpowiedz
@Unter: tak, tylko chodziło mi czy na tej konkretnej ścianie. Bo może np ci przeciekać z kabiny fugami wilgoć, albo mogła np pęknąć rura w ścianie i się leje w mur...
  • Odpowiedz
@Unter: a masz wentylację w łazience? wiem że to mało prawdopodobne żebyś miał w niej aż tak wilgotno cały czas, no ale. U mojej siostry w mieszkaniu robi się podobnie na ścianie, ale tam nie ma właśnie wentylacji w łazience w ogóle (stara kamienica).
  • Odpowiedz
@Unter przez noc się zrobiło? Czy jak było mniejsze to zostało olane bo pewnie "samo wyschnie"? W każdym razie gratuluję, prócz remontu w łazience masz ościeżnice do wymiany, prawdopodobnie podkład na podłodze, nie mówiąc o skuwaniu tynków gipsowych w tych miejscach.
  • Odpowiedz