Wpis z mikrobloga

@mewten: Zwykła naturalna kobieta, bez kilo tapety i filtrów. Co pewnie jeszcze nie widziałeś innej poza Instagramem i innymi Tinderami ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: tak wygląda średnia dziewczyna bez makijażu, a na górze masz też zdj, jak wygląda średnia dziewczyna w makijażu, przecież ja nie mówię o standardach ulicy, a standardach na dziewczynę, która zarabia JEDYNIE na wyglądzie, przecież ona nie ma podjazdu do innych tiktorek robiących to samo
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: no kontent dziewczyn takich jak ona ogramicza się tylko wyglądu, one tylko pokazują cyce i tańczą. Na ti toku masz wiele rzeczy, i algorytm działa dobrze, że tylko na początku wyskakują często, a potem już nie jak ich nie lajkujesz,
  • Odpowiedz
@mewten: Moim zdaniem na przykład jest akurat bardzo ładna zwłaszcza jak na polskie standardy, ale takich ładnych jest na pęczki w całym kraju. Mnie przede wszystkim przeraża z lekka jak już napisał wcześniej @bonusbgcnarejonie: jej atencyjność oraz ego top (wiem bo rozmawiałem z nią) a koniec końców jedyne co umie to bazować na swojej seksualności zakładając jak na powyższym zdjęciu @Hi_Catch_Me: jakieś body które wisi w
  • Odpowiedz