Wpis z mikrobloga

@matnos: najgorzej to bateria. Zdecydowany spadek wydajności a telefon kupiłem nowy w sierpniu… dodatkowo wkurza mnie strasznie ze podczas pisania klawiatura dostaje zwieche i nagle pojawia się całe zdanie. Jednak bateria to już przeginka - z super telefonu zostałem z czymś pokroju iPhone XS pojemność baterii 83% którego miałem wcześniej. Tak mniej więcej działa bateria u mnie. Kpina

Ps. To nie indeksacja. Zainstalowałem 2 tyg temu
@praisesatan: może tak ale to porada na zasadzie „zainstaluj system na czysto i będzie śmigać” która dostałem od znajomego. Dla mnie Apple to był synonim tego ze robię update i wszystko śmiga a tutaj jest fuszerka na maxa
@Lancor911: Już to opisałem wyżej

@PoProstuOn: No i spoko, tylko się cieszyć. U mnie jest tak jak pisze. Myślałem w pewnym momencie ze może mi się wydaje jednak ale przewertowałem Twittera i bateria to problem powszechny czytam…
@djos: Nie jesteś jedyny, u mnie pacjent też 13 pro. Bateria w iOS 16 dla mnie to smutny żart jest, jej kondycję zbiło mi w dwa tygodnie z 99 do 93% [co i tak podobno nic nie znaczy wg. wszystkich guru z internetów, co nie zmienia faktu że głupia cyferka wku#wia człowieka], a samej baterii starcza w porywach na 4,5h czasu na ekranie…i to na przeglądaniu sobie neta przez Safari, Twittera