Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
FIFA 23 to prawie to samo co FIFA 22. Powiew świeżości jeśli chodzi o stałe fragmenty gry i baby jako sędziowie (xD). Nadal zepsuta linia obrony, a raczej jej brak, piłka-buty piłkarzy nadal mają magnes. Hypermotion 2 to tak naprawdę zwykle animację, ale core gry jest nadal taki sam. Single player to nadal monotonna, nudna gra. Gra testowana na PC.
#fifa23 #fifa #fut
  • 10
  • Odpowiedz
@WUJICO: pograłem dzisiaj 2 godzinki, a w Fifę gram od 20 lat i powiem ci jedno, #!$%@? KOCOPOŁY! Jest przepaść pomiędzy aktualną odsłoną a zeszłoroczną... Grafika na + Animacje, hypermotion itp... gameplay do dopracowania, będzie kilka dużych patchy i do końca roku fifka zacznie być grywalna dla ogółu ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopnijmnie: w czym masz tą przepaść? Na grafikę nie zwracam uwagi. Co z tego że masz sporo innych animacji porównując do poprzedniej odsłony skoro gra się tak samo. To co ma wpaść do bramki- wpada, to co nie to nie wpada. Ten sam schemat. Gra się bardzo podobnie jak w 22.
  • Odpowiedz
Gra się zupełnie inaczej, doszło sporo nowych rozwiązań co do sposobu gry. Zresztą nie będę się tutaj produkował aby tobie wyjaśnić tę różnice... niedzielny gracz taki jak ty żadnej różnicy nie widzi od 15 lat... A jednak gra się rozwija.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykopnijmnie: gram regularnie w Fifie. W 22 grałem głównie na konsoli, ale na pc też miałem. Porównując 22 z konsolą i pc to tak, na pc inaczej to chodziło. Ale aktualnie 23 na pc nie różni się przesadnie niczym z tym co było na konsolach starej gen. Komentarze o dwóch różnych grach to xD Nie wiem może za dużo gram w pesa by dostrzegać przepaść bo bramkarz się rusza jak powinien.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamiloslav: i co się spinasz xD cieszę się że ci się podoba. Weź lepiej ustaw prostą linię obrony bo tego już od kilku lat nie mogą zrobić
  • Odpowiedz