Wpis z mikrobloga

@Nomadsky: Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
@Nomadsky: W ogóle co to prawnie znaczy "forced him to sell"? Chłop jest/był legalnym posiadaczem części orgi, jeśli coś nie podoba się Riotowi, to niech wypowiedzą współpracę całej organizacji, zamiast gnoić osobę, która - co najlepsze - nie zrobiła niczego nielegalnego, a jeśli zrobiła, to wytoczcie mu oficjalny zarzut.

Rozumiem #!$%@?ć swojego podwładnego, rozumiem zerwać współpracę z kimś równorzędnym sobie, ale takie pomiatanie z jakimś "zmuszaniem" do ucieczki jest paskudne i
@Nomadsky: LEC napisał twita, że do niczego go nie zmuszali, jedynie prowadzą śledztwo w tej sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Caps i Jankos odejdą to G2 już będzie zapomniane. Na ten moment u nich na twitterze się pali od komentarzy w sprawie carlosa i jego powrotu. Obserwujących zniknęło w #!$%@? i trochę po tym jak wyrzucono carlosa.
@lizakoo: Socialblade pokazuje 1100 followersow na minus na Twitterze g2. A co ciekawe Carlos odfollowował 253 osoby 22-go. Z tego co patrzyłem to nie ma w followach np medica czy caedrela, czyli tych co najwięcej się srali na Twitterze, ale nie wiem czy miał ich wcześniej w followach.
@piekny-patus: ale jakoś do dramy z grgasem dzieckiem Riotu i Polskiego Staffu TTV nie przeszkadzało to że nitro jest toxic w innych mediach, zbanowali go dopiero jak nawyzywał gragasa która się spłakała, dlatego dla mnie sytuacaja Z Carlosem jest prawie 1;1 bo u Nitra też się julki z twittera spłakały