Wpis z mikrobloga

@taktoto: Cała ta Rosja przypomina typowy Januszex. Byle jak, byle papier się zgadzał, zero poszanowania dla pracownika, szef który wszystko wie najlepiej i na wszystkim się zna, niczego mu nie przetłumaczysz że to bez sensu albo się nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@asiajasiabasia: Nie przypomina, a jest. Prawdziwym, oryginalnym Januszexem. To od nich, za sprawą rosji carskiej a później ZSRR i PRL, przyszła do nas ta mentalność, ta byle jakość, ten brak poszanowania innych i rzeczy wspólnych. Ech, znowu się wk...iłem na to co nam robili przez 200 lat. Dawać newsy z frontu na pocieszenie, rozkład jazdy wszystkim dobrze znany!
  • Odpowiedz
@varius: Dlatego Polak podświadomie czuje, co tam się odpier... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zachodni specjaliści bredzą o 6-miesięcznym szkoleniu rekrutów, bo tak się to powinno odbywać zgodnie ze wszelką wiedzą i sztuką, a my po prostu wiemy jak to jest i mamy rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@asiajasiabasia: Hehehe. Dokładnie. Niestety jeszcze trochę zajmie pozbycie się tych naleciałości, parę pokoleń co najmniej. To mnie swoją droga najbardziej drażni w obecnej władzy - nie to jak faktycznie rządzą czy jakie prawa ustanawiają, ale takie jakby oficjalne przyzwolenie na powrót/kontynuacje tych zachowań. Przez nich będziemy się dłużej zmagać z tą mentalnością.
  • Odpowiedz
Prawdziwym, oryginalnym Januszexem. To od nich, za sprawą rosji carskiej a później ZSRR i PRL, przyszła do nas ta mentalność, ta byle jakość, ten brak poszanowania innych i rzeczy wspólnych. Ech, znowu się wk...iłem na to co nam robili przez 200 lat


@varius: xddddd
chlopie ty wiesz cokolwiek o polskiej historii? praktycznie cały XVII i XVIII wiek to był #!$%@?, bylejakość, tumiwisizm i jakos to bedzie, a ty cos gadasz, ze
  • Odpowiedz