Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta #cv

Jak zmodyfikować swoje CV, jeżeli przez całe życie moje doświadczenie zawodowe to była praca biurowa w różnych jej odcieniach, a celuję w pracę na magazynie? Nie mam absolutnie żadnego doświadczenia, wiem że magazyn to takie miejsce gdzie jest dużo rzeczy a ty je musisz przenosić do odpowiednich sektorów lub z nich brać i szykować inne paczki które trafią do odbiorcy.

  • 7
@ocho96: ja wysyłałem niezmodyfikowane (tyle że do pracy w sklepie), raz ktoś zadzwonił i stwierdził że to chyba pomyłka, że z takim doświadczeniem chcę do sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°) uznałem, że może wystarczy dodać stosowną adnotację, że całe życie się pracowało w innej branży i chcesz się przebranżowić.
@telemach20: Mam też plany na coś własnego, ale póki co jestem za cienki jeszcze, żeby próbować. Daje sobie na przygotowanie wszystkiego do 5 lat, i praca na magazynie to poza tym że pozwoli mi odżyć... będzie pięcioletnim szkoleniem, za które jeszcze mi będą płacić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jako "biurowiec" powiem Ci, że poza jakimiś wyższymi stanowiskami (znajomość 2-3 języków obcych + 4-5 lat doświadczenia i
@ocho96: Praca biurowa, korposzczur to bardzo szerokie pojęcie. Trafiłeś na #!$%@? firmę, u mnie nikt nie sprawdza czasu, a do tego od 1 września dosłownie nic nie robie (taki sezon). Tylko loguje się na Teams, żeby na zielono się zapalić. Podstawa to ludzie z którymi pracujesz, oni dodają promyk słońca w pracy
@ande17: Jedną spoko firmę która się skiepściła (1r 8m) i 3 kołchozy (w 6m łącznie) przeleciałem w nieco ponad 2 lata. Nie chcę walczyć w kółko. Chcę iść do pracy, ze świadomością że mam rzeczy do zrobienia a nie ze stresem co wymyśli jebnięta góra.