Wpis z mikrobloga

Kobo Libra 2 to jeden z najfajniejszych obecnych na rynku czytników książek elektronicznych. Warto się zainteresować, jeśli ktoś szuka czytnika z siedmiocalowym ekranem. Mi przypadł do gustu. Zapraszam do lektury recenzji: http://cyfranek.booklikes.com/post/5241239/recenzja-kobo-libra-2-z-ekranem-e-ink-carta-1200
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#kobo #czytniki #ebook #czytajzwykopem
Cyfranek - Kobo Libra 2 to jeden z najfajniejszych obecnych na rynku czytników książe...

źródło: comment_1664091422uvj1gMJVujOtouZAmt4DxF.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyfranek szkoda, że większość czytników nie obsługuje Legimi. Kupiłbym coś nowego ale tak naprawdę jestem ograniczony do pewnie dwóch firm.
  • Odpowiedz
@Cyfranek: A jaki większy (8-11") nowy lub nadchodzący czytnik polecałbyś uwadze? Z opcją przeglądania prostszych pdf :). Do Wyłącznie "domowego" użytku, na wyjazdy starczy mi Kindle 3 którego mam.
  • Odpowiedz
  • 0
@robvan swego czasu na Amazonie kupiłem Likebook Mars na Androidzie, dostał rok temu update do 8.1, Legimi ładnie hula. Nie wiem dlaczego już nie jest dostępny ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bialy100k: Jeśli jesteś zadowolony z Kindelka, to bym poczekał na Oasisa 4 i zdecydował. Pewnie niedługo wymienią trójkę, bo już nawet podstawowy model (Kindle 11) ma USB-C
  • Odpowiedz
@nyarla: Dużo jest na rynku takich "jednorazowych" chińskich wynalazków, które potem nie mają wsparcia i poprawek błędów. Ja takie raczej omijam. Ale jeśli działa... :)
  • Odpowiedz
Jeśli jesteś zadowolony z Kindelka, to bym poczekał na Oasisa 4 i zdecydował.


@Cyfranek: Spoko poczekam, nawet ze dwa, trzy latka - Kindle 3 w zupełności mi wystarcza, ale chcę do domu mieć coś FIZYCZNIE (a nie w rozdzielczości!) sporo większego i na tyle wydajnego, żeby łykało typowe pdf (techniczne z grafiką, tabelami - nie chodzi tekst!).
( Dla osób które nie widziały dużych czytników - to porównanie wielkości wygląda mniej
  • Odpowiedz
@s---k: Z zoomowaniem na czytnikach właśnie słabo, ekrany E-Ink mają (bardzo) długi czas reakcji, dlatego o tablecie wspomniałem. Czytniki Onyx Boox mają specjalne tryby pracy ekranu, które pozwalają to usprawnić, ale kosztem jakości. Jakiś nowszy model można by poszukać, bo one krótko są wspierane, więc trzeba patrzyć, żeby jakiś (naj)nowszy Android na tym był i się szybko nie zestarzał pod kątem obsługi aplikacji.
  • Odpowiedz
@s---k: TCL obiecał rok temu tablet ale z pasywnym ekranem, czyli takim jak czytniki. Miał działać szybciej i odwzorowywać kolory. Czyli bajka. Jednak jakoś rok minął i nic...
  • Odpowiedz