Wpis z mikrobloga

Chłop niby dorosły a w gry chce grać, jak dzieciak jakiś. Śmiechu warte.

Przechodząc do meritum: chcę zmarnować trochę więcej swojego wolnego czasu i w coś pograć. Interesuje mnie pecet i gry multiplayer, w sumie bez konkretnego gatunku, ale na pewno nic sportowego. Gdy lata temu jeszcze grałem to lubiłem FPS-y, MMORPG, RTS i serię Trackmania, niemniej jednak ostatni raz z tym rodzajem rozrywki miałem do czynienia z 10 lat temu i stąd pytanie - w co się teraz gra w internetach?

Fajnie byłoby, gdyby na serwerach znalazło się miejsce na nooba, bo gdy jakiś czas temu chciałem spróbować sił w CS:GO czy LoL to zostałem zmieszany z błotem przez bandę jakichś rosyjskojęzycznych gimnazjalistów ze względu na swój niski poziom umiejętności (,) Nie wiem, może zatrzymałem się w rozwoju, ale grę chcę traktować jako rozrywkę i odskocznię, a nie kolejny powód do stresów i ślęczenia godzinami nad śrubowaniem statystyk.

#gry #kiciochpyta #pcmasterrace #przegryw
  • 4
@krzaczor93: Siemka, ja ostatnio wróciłem do World of Warships - gra polega na toczeniu bitew okrętami. Mi się przyjemnie gra, aktualnie jest rocznica więc sporo nagród można wygrać. Luźna gra bez spiny - jakbyś chciał spróbować to masz mojego reflinka, za którego dostajemy fajne nagrody - https://warships.net/Pallazo77