Wpis z mikrobloga

#ukraina a co my mamy tutaj taki wysyp takich współczujących ludzi. Przygarniemy Rosjan, No bo przecież na front kazał iść Putin i oni tacy niewinni. Jakieś projekty wpuszczania studentów i specjalistów, nagle jakieś subtelne onuce chcą ratować humanitarnie powołanych, pieprzą o tym ze dzięki temu Ukraina będzie odciążona. Zaczyna się współczucie wobec ludzi którzy akceptowali brutalna wojnę nie sprzeciwiając się jej. Nagle stali sie biedni bo ich powołani, i nagle teraz sie stawiają, ale jak pod Izumi czy w Buczy odkrywano masowe groby to wszystko było Ok, jak ostrzeliwywano cywilów na Ukrainie to wsio haraszo. Nie ma zgodny na wpuszczanie oprawców na terytorium cywilizacji europejskiej.
Zjadlem_Babcie - #ukraina a co my mamy tutaj taki wysyp takich współczujących ludzi. ...

źródło: comment_1663940232RIomjyVJraYb7bE1bhH9T3.jpg

Pobierz
  • 210
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@shmatshiage: @Zjadlem_Babcie: Gdybyś żył w państwie, gdzie niesubordynacja oznacza natychmiastowe zamrożenie pieniędzy, wyrzucenie z pracy, stygmatyzacja rodziny a protest przeciw mobilizacji- pierwszorzednym powołaniem inaczej byś śpiewał. To są lata dlugofalowej propagandy, ruski mieszkający w wiosce na kamczatce w biedzie serio wierzy ze to wina zgnilego zapadu, bo uznaje to za pewnik tak samo my gdy dzieje się cokolwiek związanego z Rosją. Lata oprogramowania z czasów zimnej wojny. Zreszta nam pis
  • Odpowiedz
@Zjadlem_Babcie: Zamiast kierować się nienawiścią pomyśl logicznie co jest w interesie Polski żeby ci ludzie trafili na front i walczyli z Ukrainą czy żeby przyjechali do nas i pracowali na naszą gospodarkę. Pluje na takich jak ty którzy zamiast pomyśleć logicznie to kierują się wyłącznie zwierzęcymi uczuciami.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Zjadlem_Babcie: To jest wytłumaczenie I to jak najbardziej logiczne. Będziemy też wspierać w ten sposób Ukrainę bo ludzie którzy normalnie zostaliby powołani I musieliby zabijać innych ludzi unikna tego.
  • Odpowiedz
@General-Denaturov: A ja pluje na takich ja ty, pajacow którzy pod wrąbek chcą wypchać europe ludźmi którzy nie są dostosowani do życia w naszych warunkach. Wystarczy zobaczyć co robi ruska diaspora na zachodzie czy co robią turyści z Rosji. Widzę ze jesteś bardzo subtelna onuca która próbuje grać na uczuciach.
  • Odpowiedz
@Meybah: Nie. To nie jest żadne logiczne wytłumaczenie. Ci ludzie są skażeni już mocno skoro jadą zabijać. Nie maja jak żeby się postawić to niech giną i nie #!$%@? o odciążeniu Ukraińców. Pakowanie 5 kolumny di Europy to jest jakiś #!$%@? śmiech. Widzę jaka narracje prowadzicie.
  • Odpowiedz
subtelne onuce


@Zjadlem_Babcie: xd, zostałem onucą bo myślę jak długofalowo jak najbardziej osłabić Rosją, a drenaż mózgów to jeden z mocniejszych czynników, wiadomo że duża część Ruskich jest sprana propagandą, ale na pewno jest milcząca część, zwłaszcza młodzi gdzie mają dość, tylko boją się i nie podjęli decyzji wcześniej, bo ciężko jednak uciekać z autorytarnego #!$%@?łka, jeszcze ogromnego w dodatku.
  • Odpowiedz