Wpis z mikrobloga

Postanowiłem póki co odpuścić sobie komentowanie nowych odcinków pierścieni władzy, aż do końca tego sezonu. Wtedy napisze długą krytykę. Ci którzy jednak czytali moje poprzednie posty z pewnością wiedzą, że nie darze tej produkcji wyjątkowym uznaniem, choć nie uważam też tego dzieła za kompletną porażkę. Ma kilka zalet, choć też i ogromną liczbę wad. Jednak zdecydowanie do poważniejszych problemów serialu NIE należy kwestia ideologiczna. Wszyscy ci krzykacze mówiący, że to „lewactwo” zniszczyło tą adaptację gadają zwyczajnie od rzeczy. Pomijam już kwestie, że wszystkim stoi tu wielka, prywatna korporacja, której lewica szczerze nienawidzi. Co prawda mamy tu czarnego elfa i krasnoluda, ale paradoksalnie to jedne z bardziej lubianych postaci. To co naprawdę mocno zawodzi do głupi i mało logiczny scenariusz oraz postać Garadieli, która zdecydowanie ciągnie serial mocno w dół. Przeciętny serial Netflixa jest już bardziej "Woke", niż to, co stworzył Amazon. Jak już mówiłem krytyka jest tu, jak uzasadniona, o ile jest celna.

#ringsofpower #wladcapierscieni #lotr #seriale #amazonprimevideo #polityka
Al-3_x - Postanowiłem póki co odpuścić sobie komentowanie nowych odcinków pierścieni ...

źródło: comment_1663934355xzdAUCmDltrGX4qB9HZfRf.jpg

Pobierz
  • 3