Wpis z mikrobloga

@sciemka7 też uważam że to wszystko pisane na kolanie. Współczuję tym wszystkim dziadkom, którzy nie mogą liczyć na pomoc kogoś kto ogarnia internet:/ no i biorę na klatę, że się sfrajerzylem nie rzucając się od razu na zakup 5t i to taniej:/
@asbuild: pokaz mi swoj post, ze w dniu tym i tym bedzie limit 3t i podwyzka to masz u mnie flache ( ͡° ͜ʖ ͡°) sierpniu to jeszcze kazdy mial czas na zakup wegla, pierwsze 2 tygodnie gdzie ludzie urlopowali to zamowienia lekko wchodzily. Jak sie obudzili po z wnioskiem o dodatkek weglowym w lapie to zaczely sie cyrki i telefony sie urywaly, ale to juz bylo
@sciemka7: Mogę ci pokazać ze zamówienia dla mnie i mojej rodziny wjeżdżały w maju i czerwcu bo już było wiadome ze węgla braknie. Najlepsze ze wtedy nikt nie chciał tak kupować bo "podobno będzie taniej" xD no to jak ktoś czekał na taniej to trochę mu brak oleju w głowie . Najlepsi ci co się opamiętali jak sezon grzewczy się zaczął i jeszcze płaczą że przecież rząd obiecał to i tamto
@sciemka7: odklejony jesteś niesamowicie. Już w maju była panika, że nie będzie węgla i każdy ogarnięty o tym wiedział. Tylko w drugiej połowie maja zamówiłem 30 ton, a na początku czerwca już miałem kolejki. Tylko durnie wierzyli rządowi, że będą mieli węgiel po 1000 zł, a potem płacz, że wstrętni prywaciarze nie chcieli przystąpić do programu xD Bycie Pisowcem to stan umysłu :D

Wystarczy zresztą prześledzić wpisy na tym tagu z