Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy z #seo tagu i #pozycjonowanie oraz #google . Mam problem z wizytówką w Mapach Google. Mianowicie z wizytówką przedszkola. Przedszkole jej nie posiada (jako jedyne w miescie - inne posiadają), więc pomyślałem że pomogę i utworze taka wizytówkę. Bo fajnie poznać opinie innych rodziców o przedszkolu. Ale bezskutecznie. Już trzy razy próbowałem dodać wizytówkę. Do tej pory nie ma jej, nie dostałem też żadnych informacji od Google, żebym się z nią chrzanił. Dziwne. Czy ktoś ogarnia ten system, albo ma kontakt w Google żeby zorientować się / dodać mi taką wizytówkę?
  • 11
@michal04472 sorki, źle to nazwałem. Zgłosiłem że tu i tu istnieje jakieś miejsce. Nie chodzi o wizytówkę, przepraszam , mój błąd. Chodzi o zgłoszenie miejsca, żeby Google je sobie dodało i żebym mógł tam opinie wystawić.
@musicisgood: Normalnie. Wyjdź z boomerskiego myślenia o Internecie, proszę.

Równie dobrze mógłbyś zgłosić w mapach, że na Placu Czerwonym stoi buda z kebabem, z napisem "Idi na #!$%@?" i też mieliby Ci dodać?

Jeżeli pod adresem, który wskazujesz niedawno był inny biznes, który miał wizytówkę, albo ktoś wcześniej zgłosił to miejsce jako nieprawidłowe i faktycznie zostało zdjęte, to dodanie tego przedszkola wcale nie musi być takie łatwe.
@michal04472: nic by sie nie stało. każdy może dodac wizytowkę w GMF. Natomiast możesz stowrzyć dowolnąilośc wizytówkę o ile uda ci się to zweryfikować. potem dobrze jest je oddac a siebie zrobić menadżerem. jesli będziesz właścicielem wszystkich to z czasem google je usunie.