Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za jakimiś fotelem do biurka. Myślałem wstępnie nad jakimiś gamingowym albo markusie/matchspel. Jeśli chodzi o gamingowe to rozglądałem się głównie na olxie bo planuje dać za nie w granicach 500zl. Czy markus jest faktycznie aż tak dobry jak mówią? Przy kompie siedzę głównie oglądając jakieś filmy albo grając w gry także chciałbym niekiedy się na nim „rozłożyć jak szpadel”. Jak z wygodą takiego markusa właśnie do takich rzeczy? Do foteli gamingowych przekonują mnie te piankowe oparcia, chociaż nie wiem jak w rzeczywistości to wyglada. Zapraszam do dyskusji wszystkich chętnych.
#markus #gaming #gry #fotele
  • 7
@Bumbel_xen: Zainteresuj się blitzwolfem. Jak mi w pracy zabrali zarąbiste ergonomiczne krzesło, to zastanawiałem się nad markusem. Pojechałem do Ikei go przetestować i szczerze, to dla mnie było najgorsze krzesło na jakim siedziałem. Zwykłe sklepy meblowe oferowały fajniejsze krzesła w podobnej cenie. Ostatecznie jednak kupiłem blitzwolfa BW-HOC6 i nie dość, że jest tańszy od Markusa, to wg mnie jest nieporównywalnie lepszy. Najlepiej na łowcychin sobie poszukać promocji.