Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej!

Jestem ciekawa Waszej opinii na temat tego na czym teraz można zarobić lepsze pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dietetyka czy #marketing ? Na co dzień pracuje na etacie i zajmuję się marketingiem dla firmy B2B. Nie powiem, praca mi się podoba, jest różnorodnie i widzę, że moje działania przynoszą efekty. Dietetyka za to to taki mój konik, lubię to, lubię o tym czytać i pracować z ludźmi. Tylko teraz zastanawiam się w którą stronę iść na serio. Myslicie ze da się pogodzic jedno i drugie? A może budować swoją markę z dietetyki, pracować na etacie i zobaczyć co to przyniesie?
#pracbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632b34a69a4a773345e647df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
GwiezdnaKaczka: W dietetyce zależy ile sprzedaż pakietów/prowadzeń. Ludzie, którzy robią na tym hajs właśnie w takim modelu działają. Masz abonament miesięczny za prowadzenie komuś diety. Najpierw robisz to Ty, a potem znajdujesz sobie kogoś, kto Ci w tym pomaga jak już sama/sam klientów nie jesteś w stanie ogarnąć. Bierz też pod uwagę to, że konkurencja jest duża(każdy może dietki robić - instagramowe trenerki/trenerzy personalni się tym bawią). Więc trzeba się jakoś