Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej idę w piątek do gastrologa bo jakoś od 1,5 miesiąca mam zgagę. Mam wrażenie, że zaczęło się to od dnia kiedy pojechałem na pracowe piwo, wypiłem 3 piwa i zjadłem kebsa. Choć muszę przyznać, że przez ostatnie kilka miesięcy żyje w pośpiechu, od jakichś 2-3 miesięcy nie odżywiam się zbyt dobrze. Zgagi nie mam zbyt mocnej, raczej delikatna, ale trochę mnie martwi. Dotychczas nie brałem żadnych leków.

No i tak się zastanawiam czy lekarz będzie mnie jakoś badał czy na podstawie wywiadu przepisze jakieś leki lub skieruje na gastroskopię?

Czy może żadnych leków tylko od razu gastroskopia?

Wolałbym tego uniknąć bo z tego co słyszałem i się naczytałem jest to dość nieprzyjemne. Z drugiej jednak strony, pewnie takie badanie dałoby najlepszy obraz tego co się dzieje....

Czy ta gastroskopia naprawdę jest taka nieprzyjemna? Miałem parę lat temu robiony wymaz z prostaty i dotychczas uważałem, że jest to najbardziej chore badanie ever (najpierw lekarz robi masaż, domyślcie się gdzie, a później wsadza patyczek w cewke moczową, ból niesamowity i trauma przy sikaniu, bo ból jakby ktoś żyletka ciał)

#medycyna #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632b09039a4a773345e6436f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę