Wpis z mikrobloga

@bartexx96: ogladałem 3/4 walk Szpilki w boksie i 'kto widział walke i choć troche sie zna' jak to Szpila napisał to stwierdzam że Denis by go uśpił w ciagu najbliższych 40 sekund. Rączki już poszly w dół od poczatku i to była kwestia czasu. Co nie zmienia faktu że Denis jest przyglupem ze wział walke z kontuzja i połasił sie na hajs a przy tym zgrywał bohatera, gówno kogo obchodzila
  • Odpowiedz
@bartexx96: teraz pytanie, czy to robienie otoczki pod rewanż. A może rzeczywiście Artur postanowił w końcu się ustosunkować i wskazać, że to był plan mirasa i szopka z kontuzją, tj. jak najszybciej ubić póki jest kondycja, a w razie w zrobić coś w stylu backfist i poddać się - przegrać walkę przez kontuzję zawsze lepiej niż przez TKO :)
  • Odpowiedz
@jajmun: @Kuntakinte666: Denis gdzies ostatnio gadal chyba na vlogu z HL, ze z Don Diego jakby walka sie odbyla w pierwszym terminie to by wygral, ale po tym jak odwolali ich walke spadl na niego hejt i mu sie nie chcialo walczyc, takze ten XD
  • Odpowiedz
@jajmun: Najman to przyglup, ale co do pierwszej walki z Saletą ma racje. Sedzia go z dosiadu podniósł z wygranej walki. Druga walka to co innego bo ten cymbał se noge polamał na Salecie xd
  • Odpowiedz
@mikejlo12: Gdyby nie #!$%@? piruetu, to szpilka poszedlby spac. Te pierwsze cepy gdyby nie poszly w powietrze, to tez by spal.

A kto twierdzi inaczej, proponuje zobaczyc walke Szpilka x Kownacki oraz co gadal szpilka do anzora po walce na korytarzu.
  • Odpowiedz
@bartexx96: @mikejlo12: Szpila napisał to o co ja zawsze miałem rozkminę bo jak ja miałem naciągnietę/naderwane wiązadła to nie mogłem ustać na nogach miałem wrażenie że kolana mi się zegną zaraz w 2 stronę zupełny brak stabilizacji, z autem podobnie jak szpila gada było o ile gaz to jeszcze okey bo można wciskać po woli to hamowanie i wciskanie hamulca szybko to był ból. A tu wszyscy ci
  • Odpowiedz
  • 10
@RafDan GDYBY NIE POSZLY W POWIETRZE xDDD Tak to gdybac można, jakby Szpila wildera trafil cepem to by byl mistrzem swiata NO ALE NIE TRAFIL, na tym to polega. Widać ze zejścia i uniki Artura to inna liga.
  • Odpowiedz
@mikejlo12: takie gdybanie to se wiesz. Szpilkę "usypiali" pięściarze, którzy mieli jakieś umiejętności i dokonania. Sugerowanie, że zlałby go kibol cepiarz pokazuje, że wierzysz w słowa tego farmazona. Denis może i miał szanse ponacierać, ale tym backfistem, gdzie wiedział, że ma problemy z kolanem pokazał, że ma 20iq. Szpilka mądrzejszy nie jest, ale to wystarczyło, aby nie przegrać z kibolem cepiarzem.
  • Odpowiedz