Wpis z mikrobloga

Takie pytanie mam. Ilu z was ćwiczy z samego rana tj. trening ok. 7 rano? Jak są tacy to kolejne pytanie, jak radzicie sobie z resztą dnia. Nie macie problemów z motywacja do innych codziennych obowiązków? Może ktoś z was testował poranny trening vs wieczorny i ma jakieś inne wnioski takie bardziej ludzkie niż te z filmików na ytb.

Interesowaloby mnie czy np. trenowaliscie rano i była to w jakiś sposób meczarnia ale weszło w rutynę po x dniach i teraz nie wyobrażacie sobie chodzić na siłownię w innych godzinach.

Chętnie posłucham co macie do powiedzenia, jak coś to odpowiedzi w stylu nie ważne kiedy ważne żeby zrobić trening to ja rozumiem ale nie pytam po to żeby to zrozumieć tylko żeby pomóc wypracować sobie efektywny plan dnia/rutyne.

#mirkokoksy #silownia
  • 8
@ggAAs: chodzę na siłkę na 6, więc wstaję ok. 5:40.
Na początku najgorzej się zmotywować do wyjścia z łóżka, ale po pewnym czasie przeradza się to w rutynę i nie wyobrażam sobie poranków inaczej.
Po siłowni robię sobie godzinną pauzę na posiłek, prasówkę wykopu, po czym zabieram się do pracy.
Chodzę spać ok. 21:30 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w okolicach 20 zaczyna łapać zmęczenie, ale wstaję
@F-rava97: Tak, jem dopiero po treningu, przed piję tylko kreatynę z wodą.
Gdy zjem lub wypiję shake’a przed treningiem, mam uczucie ciężkości na żołądku, a to nie pomaga gdy człowiek chce dać z siebie wszystko
@vvit0 a później praca umyslowa / fizyczna? Radzisz sobie z motywacja do zadań w robocie czy trochę było z tym ciężko na starcie ale później wypracowałes sobie optymalne okno czasowe na pracę i dajesz radę?
@ggAAs: Praca umysłowa/kreatywna (grafik 3d). Wypracowałem sobie system kiedy robić sobie przerwy (co jest tym łatwiejsze, że pracuję z domu), aby nie czuć się wypompowanym w ciągu dnia
@ggAAs: Długo ćwiczyłem na czczo na redukcji 4:00-7:00 rano. Teraz na masie jednak coś przed treningiem jem, ćwiczę tez później ale nadal wcześnie - zazwyczaj od 6:00 do 9:00. Szkoda mi popołudnia na 2/3 godzinny trening, wole to zrobić rano i mieć z głowy.

W DNT mam mniej energii niż w DT, wiec w żadnym razie nie czuje spadków energii z powodu treningu, tylko nogi robie w weekend, bo czasem ciężko