Wpis z mikrobloga

Praktycznie cały internet się śmieje i cieszy, że prostytuująca się i zazywająca narkotyki transaktywistka została usunięta ze szkoły ze stanowiska PEDAGOGA. Wbrew ogólnej opinii Nie została usunięta tylko za gołe zdjęcia, na których "pali gibona", ale za szereg rzeczy. Jak to się wydarzyło? Cóż, wszystko zawdzięczamy Najjjce i jej community, a sprawa wygląda tak:

1. Okłamała szkołę, zatajając prawdę na rozmowie kwalifikacyjnej, że jest transaktywistką i pokazując się na miejscu jako normalna, zdrowa psychicznie, normalnie ubrana młoda dziewczyna po studiach z normalnym kolorem włosów (wrzuciła zdjęcie na instagram z podpisem "pierwszy dzień jako pedagożka szkolna").

2. Tak naprawdę to wojująca, kolorowo-włosa psychopatka, która na instagramie chwaliła się, ze już czyta książki o tym, jak rozmawiać z dziećmi, żeby "odnalazły swoją prawdziwą płeć", co samo w sobie jest już czynnikiem dyskwalifikującym. Osoba na takim stanowisku nie może być foliarzem niszczącym psychikę dzieciom, które przychodzą do niej po pomoc.

3. Rozpytywała również na transgrupach, jak przekonywać dzieci do tego, że są trans.

4. Tak, po internecie śmigają jej gołe zdjęcia, na których ćpie.

5. Prześledzenie jej social mediów, kiedy jeszcze istniały, wyraźnie wskazywało na absolutne odchylenie od rzeczywistości, co tylko potwierdzały liczne wizyty w zakładach psychiatrycznych i ośrodkach odwykowych.

6. Ma only fans, gdzie prostytuuje się za pieniądze, więc na pewno nie potrzebowała tej pracy dla tych marnych paru groszy, dlatego na pewno chciała się dostać na to stanowisko z przyczyn ideologicznych.

7. Pedagog szkolny jest od tego, żeby dzieciaki nie skończyły jako ćpające prostytutki sprzedające zdjęcia swojego krocza w internecie, przy okazji wątpiąc w to jakiej są płci i wierząc w neomarksistowskie, postmodernistyczne bzdury o zinternalizowanych opresjach, wszechobecnej mizoginii, tym że chłopcy są źli i zawsze gwałcą, a dziewczynki w sumie powinny odrzucać wzorce płciowe i chodzić w spodniach i o... jakimi pięknymi transchłopcami są :)

8. Pedagog szkolny jest właśnie od tego, żeby pomóc dzieciom ominąć takiego losu, niszczących zachowań i ciężkich zaburzeń osobowości na tle psychicznym, na przykład wysyłając biedne, skonfudowane dziecko do sprawdzonego terapeuty.

I nie, to nie jest projekcja i wymysł, ponieważ dziewczyna zdawała intagramowe relacje i chwaliła się każdą książką, jaką w tym temacie czyta.

9. Zostały zatem nazbierane linki do wszystkich oficjalnych i publicznie dostępnych rzeczy, w tym jej promo strony z only fans i wszystko zostało wysłane szkole wraz z zapytaniem, czy julka wspominała o swoich celach transowania dzieci podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz o prostytuowaniu się jako hobby i dotychczasowej pracy. Otóż nie, wręcz przeciwnie. Kłamała. Dlatego została słusznie usunięta ze szkoły.

10. Gdyby miała być tam woźną, albo nauczycielką matmy i nie usiłowała przy tym uskuteczniać swojej podstępnej ideologii wśród dzieci, to nikogo by to nie obchodziło i prawdę mówiąc nie powinno. Natomiast taka osoba na stanowisku mającym dbać o zdrowy rozwój psychiczny dzieci jest absolutnie nie na miejscu i nie ma racji bytu.

No. To tyle w tym temacie, aż specjalnie założyłam konto, żeby to napisać, bo widzę, że ogromna ilość dezinformacji się zbiera. Informacje są z pierwszej ręki - mojej, ponieważ osobiście nie brałam w tym aktywnego udziału, ale czytałam na żywo czat i obserwowałam lajfa Najjjki, podczas którego to wszystko się odbyło.
  • 7
  • Odpowiedz
@rabacka: tylko 90% tego co wypisujesz to kłamstwa, których nikomu nie będzie się chciało weryfikować, ale tego nie sprawdzi bo nie ma już jak. Już sama przynależność do community Najjjki w pewnym sensie Cię definuje i nakazuje wątpić w Twoje wypociny.
  • Odpowiedz
jak osobiście oglądałam life stream i to się wydarzyło.


@rabacka: Ale co dokładnie, weź mnie oświeć bo może faktycznie masz rację ale na tenm moment ja nic nie wiem o żadnym of. No chyba, że tym of była strona na patreonie gdzie Julia zdjęcia wszelkiej maści.
  • Odpowiedz
@josedra52: Oświecam cię. Juleczka miała Only Fans pod pseudonimem Aralka. Mało tego, Juleczka miała też stronę na Roxie, co przekracza już prostytuowanie się w internecie i wchodzi w zwyczajne kur*ienie się :)

Dodatkowo napisałam przecież wielopunktowy, obszerny post, więc wróć do niego i przeczytaj.

Nie mogę wrzucić linka, ani zdjęcia, nie wiem czemu, nie znam się na wykopie. Wejdź na facebooka na pej Logiczna pułapka i tam znajdziesz fotki.
  • Odpowiedz